5 luxusních hotelů, které vás dokonale uchvátí

Buďte připraveni na to, abyste porozuměli luxusu povýšeného na vyšší úroveň. Jedinečné Thajské letovisko Soneva Kiri je konečným ostrovním rájem, kde si můžete odpočinout. Oslovte své luxusní, přesto zábavné ubytování daleko od domova, kam si zaletíte pohodlně prostřednictvím soukromého letadla z Bangkoku, kde vás čekají nejen úchvatné přírodní krásy. Hotel Soneva Kiri se těší ze zmrzlinových a čokoládových salonů, které jsou pro hosty zdarma, kde se díváte na hvězdy a zažijete pravý kulinářský zážitek.

Prostorné luxusní ostrovní vily se pohybují od 1 do 6 ložnic a nabízejí soukromé a nekonečné bazény i s vlastním tobogánem, k ruce je vám specializovaný soukromý komorník. Ceny v tomto luxusním hotelu v Thajsku se pohybují mezi cca 950 $ US ++ a 1 100 US $ ++ na noc v závislosti na sezóně.

Adresa4 Tambon Ko Kut, Amphoe Ko Kut, 23000, Thailand

Vychutnejte si intimní dovolenou v letovisku SALA Phuket Resort and Spa, v úžasném luxusním letovisku s vlastním bazénem v 63 z 79 vilách a apartmá se zaměřením na soukromí. Komplex SALA Phuket je jedním z nejlepších luxusních hotelů v Thajsku a nachází se na nedotčeném pláži Mai Khao na severozápadním pobřeží Phuketu. Čekají vás soukromé nedotčené zlatavé písečné pláže nebo bujné trávníky na pláži obklopené plantáží kokosových plodů.

Ceny v tomto luxusním hotelu v Thajsku se pohybují mezi cca 190 US $ ++ a 1 100 US $ ++ za noc v závislosti na sezóně.

Adresa: 333 Moo 3, Maikhao, Thalang, Phuket 83110 Thailand

Nachází se na krásné a odlehlé pláži Pansea a je obklopen svěžím deštným pralesem, to je jedinečný luxusní hotel Surin Phuket. Nabízí 103 soukromých chat a apartmá, některé včetně přímého přístupu na pláž, bazén s výhledem na moře a rozsáhlé lázeňské menu. Je těžké opustit nádherný luxusní hotel Phuket. Pokud jste venku, využijte co nejvíce vodních sportů, jako je šnorchlování, jízda na kajaku a windsurfing. Začněte své thajské ráno v restauraci Lomtalay, jde o ikonický prostor v jednom z nejlepších hotelů v Thajsku, který nabízí nádherný výhled na Andamanské moře a lehký mořský vánek spolu s bohatou snídaní.

Ceny v tomto luxusním hotelu v Thajsku se pohybují mezi cca 185 US $ a cca. $ 2.245 USA za noc v závislosti na sezóně.

Adres: 118 Moo 3 T. Choengtalay A. Talang Phuket 83110

Elegantní design, nezapomenutelné výhledy na hory, které se ponoří do panoramatického západu slunce v Phuketu, vysoce komfortní pokoje s moderním zařízením a Dream Beach Club jen 5 minut, dělají Dream Phuket jedním z nejlepších luxusních hotelů v Thajsku. Jeho 174 pokojů, apartmá a vily jsou vybaveny moderním designem a nejmodernějším vybavením. Jeho čistý bílý exteriér se bezproblémově mísí s okolním svěžím pohořím a vytváří nekonečné fotogenní příležitosti pro perfektní dovolenou. Neměli byste si nechat ujít západ slunce a plavat v nekonečno bazénu, s výhledem na celý hotel i na hory elegantně umístěné za Dream Hotel.

Ceny v tomto luxusním hotelu v Thajsku začínají od cca 155 US $ za noc a 380 US $ za noc ve špičkové sezóně.

Adresa: 11/7 Moo 6, Cherngtalay, 83110 Phuket, Thailand

Jedno z nejpopulárnějších a nejmodernějších letovisek v Phuketu se nachází přímo na pláži Surin s 72 pokoji a 25 duplexními a mezonetovými apartmány se soukromými bazény. Očekávejte mimořádné služby od tohoto člena Small Luxury Hotels of the World, na letišti vás uvítá váš soukromý komorník v limuzíně a čekají vás úžasné kulinářské zážitky na okouzlujících místech. Estetika tohoto luxusního rezortu v Phuketu je krásná a klidná. Areál je plný velkých palmových stromů a krásných zahrad. Hlavní lagunový bazén se rozprostírá přes 1 600 metrů čtverečních do mělké části, která může sloužit jako dětský bazén, a pak se obklopí místnostmi, takže můžete vyskočit z balkónu do bazénu. Roztomilé kostkované ručníky a neutrální lehátka s deštníky dodávají letovisku ekologický dojem, když si vychutnáváte slunce.

Ceny v tomto luxusním hotelu v Thajsku se pohybují mezi cca 150 US $ na cca 400 US $ za noc.

Adresa: 106/46 Moo 3, Surin Beach Road, Choeng Thale, thalang, Phuket 83110

Zdroj: theasiacollective.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *