stehovani-firem_PR2

Stěhování kanceláří rychle a efektivně

Stěhuje se Vaše firma do nových prostor a Vy nemáte dostatek prostředků či času si sami zprostředkovat stěhování? Využijte nonstop služby stěhovací firmy Podrazil a mějte své kanceláře přestěhované rychle a efektivně. 

Stěhování kanceláří od harmonogramu po předávací protokol

Postup při stěhování kanceláří začíná již prohlídkou v místě firmy. Jedná se o službu, která je zcela zdarma a slouží k tomu, aby si stěhovací společnost mohla co nejlépe rozvrhnout a zkoordinovat stěhování Vaší firmy. Následně přichází na řadu vypracování harmonogramu práce a rovněž i cenová nabídka. Do výsledné ceny se nezapočítává pouze samotné stěhování kanceláří, ale i celková organizace, monitorování stěhování, pojištění stěhování, montáže a demontáže kancelářských souborů či obalový materiál. K výsledné ceně si lze připlatit případné připojištění, pokud by cena stěhovaného majetku přesahovala hodnotu 10 000 000 Kč. Stěhování je poté vždy zakončeno předáním předávacího protokolu. 

Stěhování uměleckých předmětů či těžkých strojů je hračkou

Vlastní Vaše firma nějaké vzácné umělecké předměty jako například obrazy nebo těžké stroje? Nemusíte se obávat, že by si firma Stěhování Podrazil neporadila i s takovými neobvyklými předměty, které vyžadují zvláštní pozornost. V případě stěhování uměleckých obrazů se vždy můžete spolehnout na ošetření balící technikou a na přepravu ve speciálních vozidlech s možností kotvení. V případě potřeby dokáže Stěhování Podrazil zajistit zhotovení speciálního obalu pro umělecký předmět pro dokonalou jistotu neponičení předmětu. Pro situace stěhování těžkých strojů a technologických celků během stěhování firmy je Stěhování Podrazil vybaveno dostatečným množstvím potřebné techniky. Součástí je vždy i kompletace technologických celků a následné definitivní umístění dle Vaší představy.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *