Jak použít a kde sehnat krabice na stěhování?

Pokud se budete zanedlouho stěhovat, potřebujete čas, pevné nervy a praktické krabice na stěhování. Povíme si, jak by měly stěhovací krabice vypadat a kde je sehnat.

Nejlepší krabice na stěhování samozřejmě seženete u profesionálů. Obrátit se na profesionála je sázka na jistotu. Zkušení stěhováci nejlépe vědí, které věci mají kam uložit, aby byl jejich přenos při stěhování zcela bezpečný a zároveň prostorově úsporný. Profesionálové vám poradí, které krabice, různé přepravky i boxy budou pro vaše stěhování opravdu nejvhodnější a doporučí vám i spoustu dalších osvědčených vychytávek. Dobré stěhovací společnosti vám půjčí při stěhování krabice také zcela zdarma.

Krabice od banánů a kartonové krabice

Oblíbenou variantou při stěhování jsou krabice od banánů. Seženete je bez problémů ve větších hypermarketech nebo prodejnách se zeleninou a ovocem. Při jejich použití si dejte pozor, jak s nimi zacházíte a sledujte jejich pevné dno. Nezapomeňte na vrchní část a podložte víko krabice tam, kde je otvor, ať se vám věci v bedně od banánů nepoškodí. Víko také zvýší nosnost krabice.

Plastové přepravky

Plastové přepravky jsou lehké a vzájemně stohovatelné. Ušetří při přepravě dost místa. Plastové přepravky lze zakoupit na internetu, ale pokud se nestěhujete každý měsíc, půjčte si je. Řada stěhovacích společností zařadila půjčení krabic mezi běžné stěhovací služby, i když si převoz realizujete bez jejich pomoci sami.

Dřevěné bedny

Dřevěné bedny nejsou pro stěhování moc vhodné. I když použijete lehčí přepravky, jsou hodně těžké. Krabice se vám už samy o sobě dost pronesou. Dřevěné bedny jsou ale zase pevné a vydrží i nešetrné zacházení. Nikdy neriskujte zničení a ztrátu svých věcí a půjčte stěhovací krabice u profesionálů. Stěhovací firma vám pomůže vybrat počet, druh a velikost krabic podle vašich potřeb, v předstihu a doručí vám je až domů. Stěhování se tím výrazně urychlí.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *