vesna_PR_set_ručníků

4 rady pro výběr nejlepšího koupelnového textilu

Při výběru textilu do koupelny musíte ideálně sladit praktickou funkci s tou estetickou. A toho dosáhnete nejlépe za pomoci dodržení několika základních pravidel, s jejichž pomocí snadno vyberete nejlepší možnost. A přesně s tím vám pomůže následující článek.

Kvalitní materiál

U koupelnového textilu velmi záleží na tom, z jakého materiálu je vyroben. Musí totiž správně fungovat, což je v tomto případě hlavně zajištění funkce v podobě dobrého vysušení a absorpce vody. Ručníky a osušky tak jsou nejlepší ze stoprocentní bavlny, která má skvělou schopnost absorbovat vodu. U kvalitních ručníků navíc získáte i příjemný materiál, který je jemný na dotek, a neponičí se ani po více vypráních. Pamatujte však na to, že k ručníkům aviváž do pračky rozhodně nepatří.

Správné rozměry

Dalším důležitým kritériem při výběr správného koupelnového textilu jsou rozhodně odpovídající rozměry. Malé ručníky, ale i velké osušky mohou mít několik různých variant. Ještě větší důraz na rozměry se však klade v případě sprchových závěsů či koupelnové předložky. Každý tento prvek totiž musí perfektně sedět na vyhrazené místo. Závěsy by neměly být příliš dlouhé, ale zároveň ani moc krátké.

Praktické použití

Koupelnový textil je především funkčním vybavením, které se používá v zásadě na denní bázi. Výběr kvality se tak v tomto případě opravdu vyplatí. Příjemné župany z jemného materiálu nebo pořádné žínky, které se nepoškodí ani po více použitích, se tak stanou důležitou součástí snad každé koupelny.

Líbivý design

I přestože je hlavním účelem především splnění konkrétní funkce v koupelně, je u každého kousku velmi důležitý také líbivý design. Vyberte takové barvy a vzory, které se budou hodit do vaší koupelny. Výsledkem tak bude prakticky i krásně zařízená koupelna.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *