Pořiďte si stylové vstupní dveře

Proměňte své vstupní dveře ve skutečnou a opravdovou bránu do svého domova. Mnoho vchodových dveří se vám dokonale přizpůsobí. Jednoduše si vyberte své vysněné plastové, hliníkové nebo prosklené dveře. Pamatujte na styl domu, parapety okna a doplňky, ať získáte jistotu, že se budou k vašemu domu barevně i stylově na 100 % hodit.

Dejte domu vstupní bránu

Můžete mít sebekrásnější ložnici, kuchyň a honosný obývák, ale pokud do nich vstupujete nepěknou předsíní a ošklivými dveřmi, je veškerý úžasný dojem pryč. Do zmíněné předsíně vás pustí vstupní dveře, které tvoří úplně první dojem z celého vašeho bytu, domu a domova. Hladké provedení zaručuje nenápadnost dveří z exteriéru i interiéru. Konzervativci a milovníci minimalismu si přijdou na své. Lištované provedení vchodových dveří vám dává na výběr oblý nebo rustikální tvar zvolené lišty. Kazetový design dveří se dodává v mnoha barvách známého vzorníku RAL, stejně jako profilový design, který se hodí se do interiéru i exteriéru. Prosklené dveře nemusí být nebezpečné. V bezpečnostním provedení vám dodají světlo do domu a nemusí být dovnitř ani vidět, i když vy vidíte ven.

Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové dveře upřednostňují zejména milovníci moderního designu. Díky mnoha dekorům imitujícím dřevo se přizpůsobí i stále vyhledávanému přírodnímu stylu. Vstupní dveře z hliníku jsou velmi pevné, odolné a jejich životnost se udává v desítkách let. Díky výborným izolačním vlastnostem jsou hliníkové vchodové dveře vhodné i pro pasivní domy. Nové vzory těchto dveří přináší ideální propojení výběru modelů nejoblíbenějších výplní disponujících vysokou kvalitou a žádaným materiálem v podobě hliníku. Osvěžení přináší mnoho nových modelů, které drží krok se současnými designováni trendy. Vítanou předností nových hliníkových dveří je i možnost výběru provedení ve vložené i v jednostranně překryvné variantě. Moderní i originální modely s precizně propracovanými detaily mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a lze je využít i v pasivních domech.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *