plastové_okno_pgokno

Sháníte okna s dobrým poměrem ceny a kvality? Zvolte plastová!

Současná moderní plastová okna vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Dobře těsní, zvukově i tepelně izolují, jsou nenáročná na údržbu a v neposlední řadě i dobře vypadají. Dávno už totiž neplatí, že plastová okna je možné si pořídit pouze v bílé barvě. Na pohled je zkrátka nemusíte rozeznat od oken dřevěných a dokonce i hliníkových!

Výhodou plastových oken je také jejich univerzálnost. Vhodná jsou jak do novostaveb, tak do starších nemovitostí. Vybavit je můžete dvojskly a v případě novostaveb dokonce i trojskly. V kombinaci s kvalitním těsněním, které jim samozřejmě také nechybí, vám pak teplo bude zůstávat v domě a nebudou vás ani rušit nepříjemné zvuky zvenčí. Váš dům zkrátka bude dobře izolován.

Zaměřeno na profily

Při výběru dodavatele plastových oken se však mějte na pozoru. Nehleďte jen na cenu, ale i na materiály a především profily, které daná firma k výrobě oken používá. Právě na okenních profilech totiž záleží nejvíc. Ty kvalitní ochrání před hlukem i nezvanými osobami a k tomu i ušetří za energie.

Vsaďte na německou kvalitu

Jedněmi z nejkvalitnějších profilů v současné době trh zásobuje německá firma Kömmerling. A ty při výrobě plastových oken používá například plzeňská firma PGOkno (www.pgokno.cz), jež se specializuje na výrobu plastových oken a dveří pro Plzeň a okolí. V její nabídce dokonce najdete okna vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy. Ale nejenom to. Společnost, jejímž předmětem podnikání je výroba plastových oken plzeň, především nabízí řešení pro každého. Tedy pro každý rozpočet. Vybírat tak můžete ze tří typů oken, zasklení a dalšího příslušenství k oknům.

Okna s dvojskly i trojskly

Typ „Standard“ představuje okenní systém se stavební hloubkou 76 mm s dorazovým systémem a dvojsklem vhodným do běžných i administrativních budov včetně nízkoenergetických. O stupínek výš je typ „Nejlepší poměr cena/výkon“ se středovým systémem a trojsklem, který nabízí přesně to, co má ve svém názvu. Chcete-li ovšem pro svou novostavbu ta nejlepší možná plastová okna, zvolte „Top řešení“ s novým systémem Kömmerling 88 a samozřejmě trojsklem.

Obraťte se na profesionály

Při výběru konkrétního typu se neváhejte obrátit na odborníky společnosti, kteří vás jistě ochotně zasvětí do detailů a nabídnou vám to nejlepší možné řešení právě pro vaši nemovitost. Tak neváhejte. Za tu úsporu za energie a klidné noci to rozhodně stojí!

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *