Montované domky

Montovaný rodinný dům na klíč je postavený za pár měsíců

Mnozí lidé si dnes kupují raději hotové domy. Sice obvykle nenaplňují jejich představy do posledního puntíku, ale vzhledem k tomu, jak dlouho by museli čekat na stavbu nového, jsou ochotní dělat kompromisy. Rodinný dům na klíč však lze získat i za pár měsíců.

Rychlé řešení představují dřevostavby, u těch je možné se už po 3 měsících od vydání stavebního povolení stěhovat.

Není důvod bát se dřevostaveb

Dáváte přednost zděnému domu před dřevostavbou? A viděli jste už nějakou na vlastní oči? Na první pohled ani nepoznáte, že je dům postavený ze dřeva. Oproti zděným stavbám nemá horší vlastnosti. V České republice jsou pro montované domky ideální podmínky.

V dnešní době jsou navíc montované domy na klíč nízkoenergetické. Čtyřčlenná rodina zaplatí ročně za energie v domku o ploše 100 m2 necelých 20 tisíc korun. Nevěříte? Pokud se vám zdá, že tohle všechno jsou pouze marketingová čísla, která mají přilákat zákazníky, pobavte se přímo s majitelem nějakého dřevodomku. Kontakt vám dá například společnost J. Group, jež staví dřevostavby Plzeň a okolí.

Montované domky jsou navíc levné

Jedním velkým lákadlem je vysoká rychlost výstavby – stačí totiž zhotovit díly, převést je na místo a sestavit. Druhou velkou výhodou jsou nízké ceny. Firmy často lákají na montované domky do milionu, což je sice možné, ale za takovou cenu počítejte opravdu s malým domečkem. Připravte si spíš tak dva miliony, to je však oproti zděné stavbě stále velmi příznivá cena.

Nejlevnější je varianta, kdy si vyberete typový domek z katalogu. Nemusíte platit vytvoření projektu, jelikož už existuje. Navíc si buďte jistí, že v takovém domě jsou již vychytané všechny detaily. Možná se vám přes již zmiňovanou společnost podaří navštívit někoho, kdo bydlí přesně v takovém domku, jaký byste si přáli postavit. Více informací najdete přímo na www.jgroup.cz.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *