14 moderních umyvadel, které rozzáří vaší koupelnu

Domácí design s úžasnými nápady na koupelnu doplněn krásnou moderní místnost. Nechte se inspirovat ultra moderní konstrukcí s mělkými skleněnými umyvadly a vodopády, rustikálními dřevěnými vanami s nádobami a matnými černými kohoutky. Přinášíme velkou inspiraci. Ať už se jedná o jednoduchou koupelnu, nebo velkou promyšlenou místnost, kam proniklo trochu stylového designu.

Ultra moderní místnost s umyvadlem, které se vznáší nad zemí. Vodovodní kohoutek vrhá vodu do obdélníkového integrovaného umyvadla.

Jednoduchá vrchní i spodní police pod umyvadlem. Moderní dřevěná police má ideální místo pro uložení čerstvých ručníků a toaletních potřeb.

Moderní koupelna má chromovou tyč na ručníky umístěnou pod pultem s umyvadlem a je spojena s jednoduchým umyvadlem a policemi.

Rustikální moderní koupelnová sestava poskytuje velký kontrast v hladké koupelně.

Umyvadlová nádrž v tomto designu prořízne přímo uprostřed nízké police její design. Jednotka je dodávána s úložným krytem a na jednom konci má polstrované sedadlo.

Tento staro-růžový a monochromatický design koupelny má šedou jednotku, která je namontována na stěnu před zrcadlem a je osvětlená okouzlujícími koupelnovými svítilnami.

Dokonce i kompaktní schémata mohou mít stylovou umývací zónu, jak ukazuje tento malý moderní prostor. Zlatá police nad ním je skutečně úžasná.

Krásné výtisky tropických listů spárované s kovovými akcenty postavenými na pozadí kamenné textury činí tento skutečně smyslný prostor.

Moderní koupelny nemusí být vždy namontovány na stěnách. Tento příklad skříňky má spoustu úložného prostoru.

Blonďaté dřevěné tóny jsou krásným oteplovacím doprovodem chladné desky, bílou vodovodní baterii a stěny tohoto nového koupelnového schématu nádherně osvěží.

Pokud má váš dům retro atmosféru, pak i v tomto století může být moderní koupelna s nádechem retra.

Tyto koupelnové skříňky kladou důraz na rýhy s kontrastním šedým a dřevěným barevným schématem.

Jedinečný tvar umyvadla, se kterým může jednoduchý koupelnový nábytek vypadat skvěle.

Odtoková mísa neboli umyvadlo zanechává prostor pro dávkování mýdla na této koupelnové desce.

Zdroj: home-designing.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *