Luxusní alpský resort Marco Polo ve francouzských Alpách, který vás uchvátí

Ohromná luxusní chata leží ve francouzských Alpách a je dostupná k pronájmu. Bydlení ve francouzských Alpách s názvem Marco Polo je naprostý unikát.

Šarmantní horské městečko s názvem Val d´Isere je obklopeno spolehlivým terénem plným sněhu s velmi atraktivní paletou mnoha sjezdovek i off-piste, obslouženého dostatečně výkonným a v posledních letech modernizovaným systémem dobrých lanovek. Přímo nad městem jsou koncentrovány náročnější tratě, pohodové kopečky se rozkládají směrem k Tignes a v kotlině za vrcholem Solaise. Většina svahů, kromě dojezdů do města, v této oblasti leží nad hranicí lesa a je ohroženo uzavřením v případě extrémního počasí. Počítejte také s vyšší cenou. Je to asi jediná skutečná slabina místa. Jinak vás čeká nádherná krajina, super sjezdovky a luxusní ubytování.

Val-d’Isère ve Francii

Město s historií sahá do 17. století a roku 1664 bylo dostavěno centrum města a v současnosti má pouhých 1 600 obyvatel. Pod každoročním náporem sezónních turistů ale padá únavou. Val-d’Isère leží 5 km od hranic s Itálií a tato destinace je demograficky dostupná pro Francouze, Italy i Švýcary, kteří to mají od hranic pouze o pár desítek kilometrů dál než Italové. V roce 2007 Val-d’Isère bylo startem 9. etapy Tour de France. Marco Polo ve Val-d’Isère ve Francii má rozlohu 1 000 m2.

Marco Polo

Horský projekt Marco Polo je jakoby vystřižený z animovaných pohádek v předvánočním období. Svou polohou, designem, architekturou a vybavením je jedním z nejlépe vybavených zimních obydlí, o kterém jste snili. S užitnou plochou 1 000 m2 může pohodlně ubytovat 12 dospělých osob a k tomu 2 děti. Čeká na vás vířivka, vnitřní bazén, domácí bar, vinotéka, velmi rozlehlá ložnice s krbem, jídelna, sauna, celkem 7 ložnic a především opravdu úchvatný výhled z horského bydlení Marco Polo.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *