styl

5 nejžhavějších tipů v domácnosti pro 2018

Přinášíme 5 nejžhavějších tipů v domácnosti pro rok 2018, které jsou nejčastěji lidmi vyhledávány a používány v interiéru.

Zajímá vás, co v současné době nejvíce letí a jaké trendy v interiéru na celém světe lidé nejvíce vyhledávají a sdílejí napříč internetem? Přinášíme nejžhavější novinky, které v nedávné minulosti zveřejnil Pinterest. Nejlepší trendy založené na aktivitě Pinning se jistě budou líbit i vám. Jde o nejvíce označované fotky interiéru a styl vyhledávaný lidmi napříč celým světem.

vana

Tip: 8 tipů jak si vytvořit báječný obývák

Lázeňský styl

Exotické lázně pronikají do koupelny. Interiéry inspirované lázněmi jsou sledovány ve velkém. Podle společnosti Pinterest jsou klíčová slova spojená s lázněmi na předním místě. Je oblíbené relaxační domácí prostředí, které je inspirováno oblíbenou dovolenou. Jde o jeden z největších domácích trendů roku 2018. Vyhledáváno je nejvíce velkých kulatých van umístěných v prostoru.

styl

Umění na stěně

Lidé sledující Pinterest jsou posedlí uměním na stěnách, zejména v podobě galerií a koláží. Při vyhledávání v domácí kategorii bylo v prvenství i mnoho galerijních stěnových výtvarných děl a velkoformátových uměleckých děl instalovaných na stěně. V Pinterestu jsou vyhledávány velké nástěnné dekorace.

styl

Mix kovů

Kovy jsou již populární delší dobu a jejich popularita stále roste. Zdá se, že smíšené kovy jsou velmi oblíbeným prvkem v našem interiéru. Objevují se na židlích, stolech, lampách, lustrech, policích a jiných prvcích v interiéru. Kombinují se i odstíny, jako měděná a nerez.

styl

Velké plochy, terasy, francouzská okna a výhledy

Pinterest odhalil nadcházející trend. Vyhledávané jsou přírodní povrchy, stěny, desky, terasy, francouzská okna a výhledy. To je další styl v roce 2018. Prostor, relaxace, komfort, jednoduchost a návrat k přírodě i k přírodním materiálům.

styl

Farmářský styl

Farmářský styl je často vyhledávaný i na Pinterest. Design farmy je pravděpodobně nejžhavější designový trend pro rok 2018. Klíčová slova týkající se farmářského vzhledu jsou žhavá, jako samotný farmářský styl. Používáte Pinterest? Zkuste se na něm inspirovat i vy.

Zdroj: freshome.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *