5 designových pohovek vhodných do každého interiéru

Středový prvek jakékoli sociální oblasti je stylová pohovka, která často slouží jako funkční ohnisko. Je důležité vyrovnat pohodlí s estetikou, abychom dosáhli co nejlepšího efektu. Tento příspěvek nastíní pár skvělých designů pohovky pro jakýkoli styl, od skandinávského stylu až po průmyslový minimalismus. Najdete zde pohovky pro každý finanční rozpočet, každý barevný interiér a každý typ prostoru, ať už chcete vybavit otevřený obývací pokoj nebo plně vybavené domácí kino. Doufáme, že zde najdete nápady na novou oblíbenou pohovku.

Moderní stylová pohovka s možnostmi různých barev. Nejenže má tato stylová pohovka všestrannou podobu, která by vyhovovala jakémukoli současnému interiéru, přichází i v široké škále skvělých barevných možností, od červené až po citrónově žlutou. Vyberte si z polyesteru nebo kůže.

Super-retro červená pohovka, inspirovaná podobami nábytku z 80. let, nebo dokonce estetickou atmosférou z konce 40. let. Tento kus by byl skvělým odpočinkovým místem v moderním minimalistickém domě, nebo by vypadal skvěle vedle dalších kusů inspirovaných stejnými časovými obdobími.

Moderní pohovka, která díky desítkám čalounění a kombinací se bude perfektně hodit do vašeho interiéru. Tento kus by vypadal skvěle v každém moderním interiéru, ale i inspirovaném futurismem, minimalismem nebo současným skandinávským stylem.

Tato pohodová pohovka může sloužit jako gauč nebo malá dětská postýlka v malých prostorech, jako jsou studiové byty, což vynahradí prostor, který zaujímá. Tyto chladné moderní sedací soupravy jsou k dispozici v jasných odstínech, které pokrývají celou duhu.

Super přizpůsobitelný transformátor v podobě spací pohovky. Pokud jste si mysleli, že pohovky předtím popsané byly všestranné, stačí se podívat ne tento kus. Jednoduchá židle se může posunout doleva nebo doprava, rozložit se do pohovky i postele, nebo se spojit, aby se prodloužila hlavní část gauče. Malé stoly jsou velmi užitečné pro knihy nebo ranní kávu.

Zdroj: home-designing.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *