Vstup do domu či bytu ovlivňuje náš život

Nechte vstoupit energii do svého domova. Vstup do domu či bytu významně ovlivňuje podle Feng shui cestu naším životem i kariéru. Správné uspořádání prostoru zajistí hladkou cestu životem, snadný postup v kariéře a dá nám možnost, aby nám v životě vše vycházelo. Pro vstupní partie zabezpečte hlavně plynutí energie. Zaměřte se na předsíně, vstupní haly i chodby. Vchody mají být dostatečně velké a prostorné. Dveře se mají otevírat dokořán, více než 90 stupňů. Vchodové dveře mají být výrazné a dobře osvětlené. Je dobré je něčím ozdobit a označit jmenovkou. Před vchod nedávejte zvonkohru, jinak energie zastavíte před vchodem a nepůjdou dovnitř.

TIP: Prověřené dřevostavby od tradičního výrobce

Pocit radostného uvítání

Vchodu vtiskněte pocit, že nás při příchodu domů vše s radostí vítá, ať se těšíte domů. Vchod vytváří první dojem. To, jak se cítíme při příchodu domů nebo do kanceláře, ovlivní, jak se cítíte v interiéru. Nikdy nedostanete druhou šanci udělat onen první dojem. Pořádek v domě je důležitá věc. Vstupní předsíň či hala má být dostatečně prostorná, aby mohla energie vstoupit, a následně se rovnoměrně rozprostře po celém bytě. Všechny komunikační místnosti mají být dostatečně osvětlené a volné. Zbytečně je nezaplňujte nábytkem. V předsíni nenechávejte volně poházené boty a na věšáku nenechávejte moc kabátů a bund. V zádveří může být malý věšák pro návštěvy, vše ostatní dejte do skříně a do botníku.

Příjemný pocit domova

Nepořádek ve vítacích prostorách kazí náladu. Pokud tam budete o spoustu věcí zakopávat, podobně pak můžeme zakopávat i ve svém životě a naší kariéře. Narážíme tak na situace, kdy nám okolí hází klacky pod nohy, nic nám nevychází, věci nejsme schopni dokončit, na úřadech nám nedávají povolení, nezvýší nám plat a nepostupujeme v kariéře. Aktivity se nevyvíjejí kupředu. Pokud jsou vchodové dveře přímo naproti zadním dveřím na terasu nebo proti oknu, zpomalte energii, ať neuteče pryč. To nás vyčerpává v životě, který nám protéká mezi prsty, a nic nestíháme. Dejte energii něco do cesty. Může to být komoda, židle či váza. Do úzké něco zavěste, dejte kobereček nebo předložku na zem. Pokud je chodba světlá, umístěte zrcadla střídavě na protilehlé stěny, ne naproti sobě.

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *