Věšáková skříň

V ložnici nesmí chybět úložné prostory na spodní prádlo a oblečení

Dominujícím prvkem každé ložnice je bezpochyby manželská postel, přičemž její výběr byste rozhodně neměli uspěchat. Přece jen, člověk spánkem stráví zhruba třetinu svého života, a tak byste měli svému tělu poskytnout co nejvíce komfortní místo pro odpočinek a regeneraci organismu. Vedle postele by neměly chybět noční stolky, které většinou zdobí lampičky, budíky a rámečky s fotografiemi blízkých. Zapomínat se nevyplácí na úložné prostory pro spodní prádlo a oblečení.

Představte si, že máte návštěvu na noc, která spí v pokoji pro hosty. Vzbudíte se, chcete si obléci spodní prádlo a nějaké oblečení, ale musíte jít až na chodbu, kde máte skříň. Co když po cestě potkáte hosty? Sami asi nechcete, aby vás viděli jen v noční košilce či trenýrkách na spaní.

Do ložnice patří komoda i šatní skříň

Samozřejmě všechno záleží na prostorových možnostech místnosti. V menších bytech jste asi rádi, když se vám do ložnice vejde manželská postel o velikosti 180×200 centimetrů. Pokud máte ale velkou ložnici, klidně do ní ještě zakomponujte komodu. Současný trh nabízí komody různého charakteru, a tak určitě najdete takový model, jenž bude vzhledem korespondovat s ostatním vybavením. Stejně tak máte na výběr z mnoha rozměrů. Je libo komodu v rustikálním provedení se čtyřmi zásuvkami či bílou komodu s nadčasovým designem s pěti zásuvkami?

Do komody si uschováte spíše spodní prádlo, ponožky a pyžama. Pro oblečení jako takové slouží šatní skříně. Ideální je, pokud máte součástí ložnice i šatnu jako samostatnou malou místnost. Jestli ne, nevadí, šatní skříň může zdobit i samotnou ložnici.

Kde nábytek koupit?

Obejít můžete velké nábytkářské řetězce, u nichž je nevýhoda, že si musíte zajistit dopravu sami, nebo si ji zaplatit. Většinou je doprava od nich opravdu drahá, a tak si raději půjčíte někde vozík či dodávku. Jestliže se chcete těmto starostem vyhnout, objednejte si kompletní vybavení ložnice na internetu. Zakupte komodu i šatní skříně na Atan.cz, kde na vás čeká pestrá škála modelů.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *