Kryt spínače žaluziového celová kouřová čená, ABB Levit M

Vyměňte obyčejné zásuvky a vypínače za kvalitu

Pokud přemýšlíte nad tím, jak dodat místnosti šmrnc, potom není nic jednoduššího než vyměnit obyčejné bílé plastové zásuvky a vypínače za vskutku kvalitní, možná i barevné alternativy. Velice důležité však je, aby zásuvky a vypínače dokonale ladily se zbytkem místnosti, protože se přece jen stanou designovými prvky prostoru.

Ostatní povrchy v místnosti

Zohledněte i ostatní materiály v místnosti. Vypínače ABB Tango se vyrábí v několika odstínech, ovšem je nezbytné sladit je s ostatními prvky, ať už se jedná o kliky dveří, svítidla, nebo okenní západky. V kuchyni třeba můžete zakoupit barevné zásuvky a vypínače, a tak je sladit s toustovačem a rychlovarnou konvicí.

Stav stěn

Ploché zásuvky a vypínače ABB Levit sice působí elegantně, ale pozor, jsou v určitých případech nevděčné. Ideální volbou jsou zejména do novostaveb, kde jsou stěny rovné. Ve starých nemovitostech jsou stěny mnohdy křivé, a potom je lepší sáhnout po zaobleném tvaru.

Ploché zásuvky a vypínače místnost skvěle dotvoří, nicméně na druhou stranu odhalí nerovnosti.

Celkový pocit z místnosti

Zásuvky a vypínače se vyrábějí v nejrůznějších tvarech a velikostech, ovšem ujistěte se, že se hodí ke stylu interiéru. Zamyslete se také nad tím, zda máte v úmyslu změnit design celého domu. V tom případě by bylo vhodné už sáhnout po takovém řešení, které zapadne do interiéru po rekonstrukci.

Pokud hledáte internetový obchod zaměřený na elektroinstalaci, není nic jednoduššího než se obrátit na e-shop ELIMA.cz. Vyznačuje se totiž pestrým produktovým portfoliem. Internetový obchod má pod svými křídly společnost ELIMA ELEKTRO s.r.o., která na tuzemském trhu působí od roku 1990. Specializuje se od samotného počátku na prodej elektrospotřebičů a taktéž elektroinstalačního materiálu.

Zdroj obrázků: elima.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *