Oživte svůj domov motivy jarních květin

Mix klasicky tvarovaného nábytku v kombinaci s hezkými květinami pro vnesení tepla a příjemného charakteru místností vašeho domova doopravdy zabírá.  

Začněte s akvarelem ve stylu květinového tisku a použijte květiny na klíčové předměty, jako například podnožka nebo polštáře. Experimentujte s plovoucími poličkami o různých délkách ve výklenku. Přidejte oblíbené ozdoby různých tvarů a výšky, abyste vytvořili maximální vizuální dopad. Pro moderní pojetí venkovské chaty použijte nábytek vyrobený z rekultivovaného dřeva, s průmyslovými detaily a třeba i ocel. Kontrastní materiály jako tyto vytvářejí perfektní rovnováhu tvaru i struktury.

Moderní pojetí

Dejte svůj prostor do nového kabátu a použijte jarní aktualizací tak, že přivedete přírodu z venku do vašeho bytu či domu. Začněte tapetami s dřevěným efektem, které dodávají teplou texturu a působí jako neutrální kulisy pro perorální tkaniny. Dokončete celkový prostor tím, že zvýrazníte výklenky nebo zadní části polic křídovými barvami. Udržujte vaše interiéry jednoduché. Dodržujte omezenou paletu barev i vzorů, jednoduché motivy a obyčejný koberec, abyste vytvořili uklidňující prostor. Pastel Pink, to je elegantní barva, která sedí velmi dobře dohromady s jemnými přírodními odstíny, protože má zemitý podtón. Použijte ji mírně na zdůraznění nábytku nebo jemného příslušenství.

Nové interiéry

Zahrňte do interiéru obrázky květin, stromů, dožínek i vinobraní, sbírky časopisů a jejich zarámované výtisky, aby váš nový vzhled místnosti vyvážil starou i novou atmosféru. Přidejte vůni a zastrčte voňavé a sušené květiny do některých zásuvek rustikálního nábytku. Vůně bude trvat po celou sezónu. Soft Sage, to je barva, kterou ve velkém použití lze dát i na stěnu, tato klasická svěží a veselá zeleň vytváří relaxační prostor inspirovaný venkovem.

Foto: goodhomesmagazine.com

Autor příspěvku: Pavla Růžičková

Zajímá mě ekologie, příroda, zdravý životní styl, fitness, bydlení i zahrada, ale i ekonomika, osobní rozvoj a všechny zajímavé projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *