Elegantní lehátko

Stylové lenošky, originální interiérové lavičky a pohodlné matrace

Na pořízení lenošku nemusíte být hned lenoch. Tenhle kousek nábytku vám poskytne komfort a pohodlí, uvolnění i relaxaci při čtení knihy, poslechu hudby i sledování televize. Společně s designovou lavičkou dáte tradičnímu i modernímu interiéru přesně to, co mu schází. Nezaberou moc místa a jsou velmi pohodlné.

Kvalitní matrace, lehátka, lenošky i lavice

Každá postel vyžaduje pořízení bytelného roštu a kvalitní matrace. Ty patří do ložnice, dětského pokoje i místnosti pro hosty. Abyste však nemuseli během dne hned rozestýlat a mohli jste relaxovat třeba po obědě nebo kdykoli během dne, využijte komfortní lenošky a pohodlné lavice, třeba s opěrkou a polstrováním. V lenošce se napůl sedí a napůl leží, což nám dává unikátní pohodu. Lenošky a lehátka jsou dostupné v nejrůznějších provedeních a modely zapadnou do rustikálního stylu i moderní domácnosti. 

Elegantní lenošky a originální lehátka 

Vysoce elegantní lenošky mohou být potažené třeba sametem nebo jinak čalouněné, inspirované původními lenoškami, které byly dříve součástí zámeckého interiéru. Kvalitní textilie vynikají vysokou odolností proti otěruProšívaná lehací plocha vás doslova vyzývá k pohodlnému ulehnutí na měkký povrch, který podpírají stabilní nohyLehátka mají dokonalý tvarzvýšené zádové opěrky a poskytnou komfortní relaxaci i pro náročné. Unikátní lenošky a lehátka jsou vhodné pro odpočinek i další činnosti, které se dají dělat i v částečně horizontální poloze.

Lavice a lavičky nepatří jen do exteriéru

Lavice a lavičky v sobě mají obrovský potenciál a bytoví architekti to dobře vědí. Vsadit můžete na moderní či nadčasové lavičky v zámeckém duchu i v retro stylu. Mohou být v nápaditém designu, plné kreativních konceptů moderní bytové architektury a inovativního pojetí příjemně útulných interiérů. Jsou úzké a hodí se do malých pokojů i chodeb. Dá se na nich sedět a poslouží i jako odkládací prostor. Vypadají skvěle kuchynijídelnědětském pokoji i koupelně, předsíni místo botníkupřed postelí v ložnici místo peřiňáku i v obýváku místo sedačky

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *