plastové_střešní_okno_toso_PR

Plastová střešní okna s dvojskly nebo trojskly?

Plastová střešní okna TOSO mohou být vybavena dvojskly nebo trojskly. Podle jakých parametrů je můžeme vybírat, vám poradíme v dnešním článku. 

Plastová střešní okna TOSO mají vysoce elegantní bílý povrch, nevyžadující žádnou údržbu ani opakované lakování. Z venkovní strany jsou navíc opatřena nátěrem v podobě bezúdržbové šedočerné barvy ve stejném odstínu, jako je lemování. 

Plastová střešní okna

Plastová střešní okna vynikají důmyslně propracovaným a unikátním systémem komor s vyztuženou ocelovou armaturou. Plastová střešní okna obsahují komory navíc vyplněné izolací, které zlepšují tepelně izolační vlastnosti a okno je odolné proti vzniku nežádoucí kondenzace. Nedochází tedy k rosení oken ani při extrémních teplotních rozdílech v zimě mezi venkovním a vnitřním prostředím. Unikátní a patentově chráněný systém komor vyplněných izolací poskytuje svým uživatelům mimořádné tepelně izolační vlastnosti, bezstarostnost a vysoký komfort užívání.

plastové střešní okno

Plastová střešní okna TOSO s dvojskly 

Do plastových střešních oken TOSO jsou vsazována nová dvojskla, ve kterých jsou místo klasického jednoho aplikovány hned dva nízkoemisní povlaky. Díky této formě zasklení v zimě odráží více tepla zpět do místnosti, snižují se náklady na energii a velkou měrou se zlepšuje komfort bydlení. Jde o energeticky úsporné řešení, které zajišťuje lepší součinitel prostupu tepla U = 1,0 W/m2K. Díky zasklení tvrzením sklem odolným proti krupobití mají okna dlouhou životnost a vztahuje se na ně záruka 10 let. Plastová střešní okna s dvojskly jsou v maximální kvalitě za příznivé ceny. Okna s dvojskly plněnými argonem disponují nastavitelnou mikroventilací a certifikací CE.  

Plastová střešní okna TOSO s trojskly

Nová, energeticky úsporná, plastová střešní okna TOSO s nízkoenergetickými trojskly mají ještě lepší izolaci zajišťující komfortní bydlení v každém ročním období. V porovnání se standardními jednokomorovými dvojskly tyto dvě komory garantují lepší izolaci, mnohem menší tepelné ztráty v zimě a zadržují průnik tepla v létě. Lepší hodnota U je u zasklení i okenního rámu, což dohromady snižuje náklady na vytápění i míru znečištění životního prostředí. Obě komory jsou vyplněny argonem a tvrzená skla odolná proti krupobití jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou. Výsledkem všech vylepšení je skvělá hodnota U = 0,7 W/m²K. Plastová střešní okna s trojskly umožňují mikroventilaci s nastavitelnou intenzitou větrání.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *