Realitní_kancelář_cincink.cz_PR

Nový férový realitní portál CINCINK pro prodej, koupi a pronájem nemovitostí

Pro všechny, kteří chtějí koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost je tu nový realitní portál CINCINK. Na přehledných stránkách najdete vše, co potřebujete, a nejde pouze o samotné inzeráty, jejichž vložení je zdarma. Portál je doplněn o možnost sjednat si praktické služby týkající se prodeje či koupě nemovitosti tak, aby vše proběhlo férově, bezpečně a správně.

Inzerujte, prodávejte a využívejte kompletní servis

Na portálu CINCINK najdete všechno na jednom místě. Vložíte zde inzeráty, případně si můžete prohlížet nabídky nemovitostí k prodeji a pronájmu. V případě potřeby si navíc objednáte některou z doplňkových služeb, které vám pomohou vytvořit lákavější inzerát, případně vyřešit starosti okolo správné smlouvy při prodeji nemovitosti a podobně. V zásadě jde o nabídku kompletního servisu, kdy se už sami rozhodnete, jakou službu aktuálně potřebujete. Díky tomu je celý prodej a koupě nemovitosti opravdu snadnou záležitostí, kterou zvládne každý bez větších problémů.

Technická inspekce nemovitosti

Krásná lokalita, pěkná zahrada a na první pohled líbivý stav nemovitosti. Ale jste si jistí, že jste nic nepřehlédli? Možnost reklamovat skrytou závadu máte sice až 5 let po koupi, ale jde o zbytečné starosti, kterým se vyplatí předcházet. Účinnou prevencí je odborná technická inspekce nemovitosti. Dozvíte se, kde jsou stavební a jiné technické nedostatky a co to znamená ve vyjádření cenou. Díky tomu nebudete nemile překvapeni při rekonstrukci a budete lépe vědět, do čeho vlastně jdete.

Profesionální nafocení bytu

Aby bylo možné nemovitost rychle a dobře prodat či pronajmout, je potřeba vytvořit dobrou prezentaci. Říká se, že fotka vydá za tisíc slov a platí to i v tomto případě. Profesionální nafocení bytu pomůže vystihnout přednosti vaší nemovitosti a vyzdvihnout danou nabídku před ostatními. I díky tomu můžete nemovitost prodat za vyšší cenu.

3D plánek nemovitosti

Při prodeji bytu či domů se hodí nechat vypracovat 3D plánek nemovitosti. Případný zájemce si udělá lepší přehled o dispozicích nemovitosti. Takto připravený inzerát navíc působí profesionálním dojmem a může oslovit více zájemců o osobní prohlídku. Nápomocná může být také vizualizace interiéru, která napomůže představivosti potenciálních kupců a napoví jim, co všechno by mohly nabídnout jednotlivé místnosti.

Na stejném místě si spočítáte a sjednáte i hypotéku

A bez čeho se většinou neobejdeme při koupi nemovitosti? Jde o finance, kdy nejčastěji využívanou možností je hypoteční úvěr. Na portálu CINCINK je k dispozici hypotéka od Komerční banky s výhodnou úrokovou sazbou a komfortním servisem. Pro představu zadejte orientační hodnoty do hypoteční kalkulačky, ať víte, jaká čísla můžete zhruba očekávat.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *