EZS - ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM EZS (PZTS) (1)

Jaký domácí alarm vybrat? Drátový nebo bezdrátový?

Vybíráte domácí alarm a přemýšlíte, zda-li zvolit drátový nebo bezdrátový? Každý je něčím specifický a je vhodný pro určité prostředí. Podívejte se na několik tipů, jak vybrat domácí alarm a jestli zvolit drátovou nebo bezdrátovou verzi.

Podle čeho vybírat domácí alarm?

Při výběru domácího alarmu si zodpovězte několik otázek. Základní otázka zní: „Co od alarmu očekávám?“ Potřebujete „pouze“ ochranu před vloupáním a přírodními živly, nebo chcete automatizovat domácnost? Dále si zodpovězte, jestli chcete domácí alarm ovládat na klávesnici v domě nebo online skrze aplikaci, a to odkudkoliv na světě.

Důležité také je, zda plánujete alarm napojit na PCO, čímž získáte nonstop monitoring a zásahovou službu k dispozici 24/7. Chcete ochránit pouze dům, nebo raději celý pozemek? Rozhodující poté je, jestli upřednostňujete co nejnižší cenu nebo si raději připlatíte za kvalitní a efektivní domácí alarm. Mezi jeden z důležitých parametrů také je, jestli zvolíte drátový nebo bezdrátový alarm.

Drátový nebo bezdrátový domácí alarm?

Při volbě domácího alarmu můžete zvolit drátový nebo bezdrátový systém. Funkce obou je stejná, ale rozdíl je v napájení. V případě bezdrátového zabezpečení domu jsou detektory napájeny z baterií. U drátového řešení je ústředna alarmu propojena s detektory pomocí kabelů a baterie nejsou potřeba.

Ať již do vašeho domu zvolíte drátový, či bezdrátový alarm, obojí má své výhody i nevýhody. Pokud však dům teprve stavíte nebo rekonstruujete, bezpečnostní agentura Pro Security doporučuje drátový alarm, který je jednodušší na údržbu a kabely schováte pod omítku. Architekti navíc u většiny novostaveb rodinných domů již kabely pro alarm navrhují do projektu automaticky.

Návrh a instalace domácího alarmu na míru

Bezpečnostní agentura Pro Security vám navrhne a nainstaluje profesionální domácí alarm na míru. Odbornou instalací eliminuje všechna rizika i falešné poplachy. Vy tak získáte opravdové bezpečí. Kvalitní domácí alarm navíc dokáže vaši domácnost nejen zabezpečit, ale i automatizovat.Pokud si u Pro Security objednáte montáž zabezpečení nebo kamerový systém, získáte zdarma instalaci připojení k PCO. Pro návrh zabezpečení a přesnou cenovou nabídku ve dvanácti variantách stačí vyplnit unikátní online kalkulačku zabezpečovacích systémů na míru na webu PRO SECURITY.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *