Jaké kousky nábytku netradičně oživí váš prostor?

Jaké kousky nábytku netradičně oživí váš prostor?

Chystáte se na změnu ve svém domově, ale nevíte odkud začít, na co si dát pozor a kde se inspirovat? Přečtěte si pár rad a tipů, které vám pomohou doladit útulný interiér k dokonalosti. Chcete přidat pouze pár doplňků nebo změnit prostor od základů? Někdy stačí jen vyměnit či přidat kus nábytku.

Vitríny nejen v obývacím pokoji

Ať už žijete na vesnici či ve městě, to že se do obydlí dostává prach, budete řešit všude. Pokud nechcete každý den trávit s prachovkou v ruce, zkuste vzít na milost praktické vitríny https://www.tmnabytek.cz/nabytek/vitriny/mistnost/obyvaci-pokoj, které byly dříve součástí každé kuchynějídelny i obývacího pokoje. Díky designové vitríně se na vystavené věci nebude prášit. Ochrání knihybroušené sklenkyporcelánsuvenýryupomínkové i sběratelské předměty. Vybírejte z mnoha velikostí, tvarů, stylů, materiálů i barev tak, aby zapadly do interiéru.

Velké vitríny

Nadčasová houpací křesla

Není nad to, přijít domů z práce a aspoň na chvíli si odpočinout a zrelaxovat se. Můžete se natáhnout na pohovku, anebo se nechat ukonejšit jemným houpáním. Pokud na chvilku usnete, vaše tělo to ocení. Klasické kulaté dřevěné houpací křeslo, křeslo s přírodního či umělého ratanupohodlný ušák, anebo moderní design houpacího křesla se nejvíce hodí do obývacího pokoje ke krbu nebo vedle knihovny. Relaxovat a číst si v něm můžete i v ložnicipracovněprosklené lodžii nebo zimní zahradě. Houpací křesla https://www.tmnabytek.cz/nabytek/kresla/houpaci-kresla se dají pořídit už polstrovaná, anebo je můžete vyložit měkkými polštářky. Houpací křeslo se vmžiku stane solitérem a výrazným kusem tradičního i moderního interiéru.  

Houpací křeslo

Psací stoly nejen do pracovny

Psací stůl je nejdůležitějším kouskem nábytku v každé kancelářidětském pokoji i domácí pracovně. Můžete u něj pracovat, psát dokumenty, odesílat e-maily i surfovat po internetu. I když doma za počítačem přímo nepracujete, stůl jistě využijete ke čtení a na mnoho jiných způsobů. Pokud dosud žádný pracovní kout doma nemáte, zkuste dát originální psací stůl https://www.tmnabytek.cz/nabytek/psaci-stoly do obývacího pokoje a vytvořte z něj stylovou dominantu. Stačí útulný roh místnosti a přidat k němu pohodlné kancelářské křeslo.

Psací stůl

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *