půjčka_na_rekonstrukci

Zdražování energií vyřešte ekologickou rekonstrukcí

Nechcete už nečinně přihlížet každoročnímu zdražování energií? Měsíční výdaje za elektřinu a plyn tvoří podstatnou část rodinného rozpočtu. Jakým způsobem je možné je snížit, a lze na nich ušetřit?

Jedním z řešení je rekonstrukce

Také se k vám již dostala zpráva, že uhlí zdraží až o 5 %, což činí o několik stokorun ročně navíc? Pokud už nadále nehodláte odvádět vysoké částky za tento zdroj vytápění, je nejvyšší čas se zamyslet nad alternativními zdroji či rekonstrukcí, jež bude brát ohled na životní prostředí. Kde na to vzít peníze? Trn z paty vám vytrhne půjčka na rekonstrukci, což je výhodný rychloúvěr bez zajištění. Tento druh úvěru vám Modrá Pyramida poskytne až do výše 800 000 Kč bez ručitele či zástavy nemovitosti.

Do čeho investovat?

Úvěr na bydlení bez ručitele je nejvhodnější vzít si na pořízení nových plastových oken a dveří, zateplení domu nebo nákup moderního kondenzačního kotle. Pro ekologicky smýšlející, kteří si chtějí zatravnit střechu, využít teplo z odpadních vod, solárních panelů či jiných alternativních zdrojů, je tu program Nová zelená úsporám. Díky němu máte možnost získat dotace na bydlení a rekonstrukci.

Kde si půjčit?

Úvěr bez zajištění na rekonstrukci vám poskytne třeba zmiňovaná Modrá Pyramida. V případě, že máte uzavřeno spoření u této stavební spořitelny, nemusíte dokládat ani výši příjmů. Výhodami tohoto rychloúvěru jsou garantovaná úroková sazba 4,99 % ročně, zpracování zdarma a možnost rozložení splátek až na 15 let.

Starosti vyřeší hypotéka

Půjčka na bydlení též může mít formu hypoúvěru, jejž využijete jak na rekonstrukci, tak na pořízení či výstavbu nového domu. Úroková sazba počíná na 2,99 % a je garantována po celou dobu splácení. Splátky si můžete rozložit až na dobu 30 let, a navíc je možné získat daňovou úsporu ze zaplacených úroků stejně jako u rychloúvěru.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *