sanace_zdiva

Zbavte se vlhkosti jednou provždy

Trápí vás věčně orosená okna a nevzhledné mokré mapy na zdech? Už chcete konečně zatočit s plísní, která má negativní vliv na vaše zdraví? Pozvěte si odbornou firmu, jež všechny tyto problémy jednoduše vyřeší.

Jaké všechny objekty je možné sanovat?

Izolace zdiva se nutně nemusí týkat pouze rodinných domů. Specialisté na sanační služby si poradí též s administrativními, historickými, církevními a památkově chráněnými budovami, školami, obchody a penziony. Zajistí dodatečné izolace před rekonstrukcemi a zateplením domů.

Komplexní nabídka služeb

Společnost provede v prvé řadě průzkum, následně zpracuje návrh a v konečné fázi vykoná samotnou realizaci vlastním strojním a technickým vybavením. Kromě podřezání zdiva řetězovou pilou či diamantovým kotoučem se sanační firma věnuje chemické injektáži, narážení nerezových plechů, měření vlhkosti, hydroizolaci spodní stavby a aktivní elektroosmóze.

Odstraněním vlhkého zdiva snížíte tepelné ztráty

Hlavním důvodem, proč je potřeba odvlhčit objekt, je též snížení nákladů na vytápění. Vlhkost ve zdech převážně v zimě, kdy je nejvíce patrná, vede k častému větrání. Tím dochází k tepelným ztrátám, čímž logicky stoupá výše účtu za topení.

Šetřete své zdraví

Vzlínající plíseň ve vlhké domácnosti se značně podepisuje na našem zdraví. Trpí hlavně dýchací cesty, mohou se objevovat bolesti hlavy, alergie a astma. Je celkově oslaben imunitní systém. Viníkem jsou hnilobní paraziti, spóry a houby vegetující ve vlhkém zdivu.

Další přínosy sanace vlhkosti

Kromě výše zmiňovaných dojde rovněž k celkovému ozdravení klimatu, ke snížení znehodnocení předmětů náchylných na působení vlhka, zamezí se kondenzaci vody na oknech a stěnách, nebude docházet k degradaci zdiva a odlupování malby, v dřevěných konstrukcích nenajdete hnilobu a dřevokazné houby.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *