nabytek-polak_cz_PR_dílenský_stůl

Sháníte moderní dílenský nábytek? Poradíme vám, kde ho koupit

Pokud hledáte vybavení do dílny, ať už se jedná o domácí, nebo profesionální, neměli byste podceňovat dílenský nábytek, jenž je určen právě do provozoven. Odolává negativním vnějším vlivům, vyznačuje se dlouhou životností, na druhou stranu nepostrádá ani moderní design. V následujících řádcích vám představíme výrobce dílenského nábytku, ale i jednotlivé varianty, které jsou k zakoupení.

Chcete vsadit na českou kvalitu? V takovém případě se obraťte na společnost POLAK CZ s.r.o., v jejímž pestrém produktovém portfoliu jsou dílenské stoly a ponky, vozíky, plechové či kovové skříně, zásuvkové skříně, ale i ergonomická pracoviště. Sortiment je opravdu široký a uspokojí jak domácího kutila, tak i profesionální provozovny.

Dílenské stoly a ponky jsou alfou a omegou

Jaký dílenský nábytek by vám neměl chybět? V první řadě jsou to stoly a ponky, které jsou k dostání v několika různých alternativách. Vysoce stabilní pracovní stůl do dílny, mobilní dílenský stůl s kolečky, různé příslušenství ke stolům, jako jsou ramena s pneumatickou rychlospojkou, pneumatické moduly, stojiny pro zadní stěny či závěsné panely. Možností je opravdu nespočetné množství. Výrobce se snaží uspokojit i vysoké nároky zákazníků, což se mu perfektně daří.

Skříně do náročných provozů

Pochopitelně potřebujete i dostatek úložných prostorů na nářadí i spojovací materiál. Dílenské plechové a kovové skříně jsou pro takový účel jako stvořené. Disponují plechovými či prosklenými dveřmi, jsou precizně zpracované a povrchová úprava plechu je na vysoké úrovni.

Nářaďová skříň

Nahlédněte do nabídky společnosti POLAK CZ. Spokojení budete nejen s pestrostí sortimentu, ale také po kvalitativní stránce. POLAK CZ rozváží své produkty do několika zemí Evropské unie (Nizozemí, Německo, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Slovensko i Španělsko).

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *