Proč se vyplatí investovat do interiérových dveří z masivu?

Interiérové dveře z masivu představují asi to nejnákladnější řešení dveří do bytu či domu, jaké si lze představit. Náklady na jejich pořízení značně přesahují jiné, lacinější varianty. Pokud však budete uvažovat dlouhodobě, investovat do nich se vyplatí.

Originální vzhled s přírodním nádechem

Mezi dveřmi z masivu a těmi z dřevotřísky, laminátu apod., které na první pohled mohou vypadat stejně, je veliký. Poznáte to hned, jakmile přijdete ke dveřím blíže, ve chvíli, kdy vezmete za kliku, bude už rozdíl zcela jasný. Dveře z masivu působí pevněji a více připomínají přírodní vzhled. Pokud si tak na přírodní design potrpíte a už vlastníte nějaké kousky z masivu, ať už je to stůl, nábytek, či vchodové dveře, interiérové dveře vám vaši sbírku skvěle doplní. Prvním důvodem pro nákup dveří z masivu je tak vzhled.

Každé jednotlivé dveře jsou navíc originálem. Sice si podle různých typů dřeva můžete vybrat světlejší nebo tmavší barvu, každý strom má však jinou kresbu a konkrétní odstín se může lehce lišit.

Dveře na celý život

Druhým argumentem pro investici do interiérových dveří z masivu je jejich odolnost a s ní související dlouhá životnost. Dveře se vám nebudou oloupávat, nemusíte se bát jejich poškození. Jsou prakticky nezničitelné. A když už se na nich nějaká rýha objeví, jen přispěje jejich rustikálnímu a přírodnímu vzhledu. Navíc lze tyto dveře velmi snadno opravit. Jednoduše je lehce zbrousíte, znovu natřete ochranným olejem a máte hotovo. Žádný rozdíl nepoznáte. Po několika desítkách let zjistíte, že dveře z masivu jsou stále krásné a funkční a že se vám investice do nich opravdu vyplatila.

Interiérové dveře z masivu mají také pozitivní ekologickou stopu. Povrchové nátěry v podobě olejů a vosků mají přírodní složení, neuvolňují tak žádné nepříjemné či škodlivé látky. Výrobou kvalitních interiérových dveří se zabývá firma DŘEVOŠKRT. V její nabídce nechybí ani posuvné interiérové dveře a možnost montáže. Tyto masivní dveře pochází od českých výrobců, ale i od předních výrobců z Německa či Rakouska. Pro více informací o jednotlivých značkách a typech interiérových dveří zavítejte na www.drevoskrt.cz.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *