Instalace klimatizace

Proč nepodcenit servis klimatizací?

Klimatizace, stejně jako jiné technické zařízení, si zaslouží pravidelnou údržbu. Díky ní máte jistotu, že vše funguje tak, jak má. Společnost Aldig provádí kontrolu provozních tlaků chladiva, čištění filtrů a dalších činností v Praze a okolí. Pravidelný servis klimatizací přináší i pozitiva v tom smyslu, že snadno dokážeme odhalit drobné problémy, které můžeme opravit dříve než způsobí vážné poškození klimatizace. Poruchy často nepřichází bez varování a proto je pravidelným servisem můžeme odhalit.

Nejen servis, ale i čištění a dezinfekce

Společnost Aldig zajišťuje řádný servis a čištění klimatizací. Čištění klimatizací je velmi důležité jak z hlediska její kvality, tak i ze zdravotních důvodů. Pravidelnou údržbou vyloučíme riziko šíření mikroorganismů jako jsou bakterie nebo viry. Nejen klimatizace ale i čističky vzduchu nám pomáhají k udržování čistého vzduchu. Čistička vzduchu oproti klimatizaci nijak nemění teplotu vzduchu, pouze zlepšuje jeho kvalitu. Je to skvělý pomocník pro alergiky, ale i pro ty, kteří chtějí doma čistý vzduch bez nečistot.

Servis a čištění klimatizace

Klimatizace vs zima

Klimatizace může sloužit i jako výkonné tepelné čerpadlo. V létě tak ochlazuje vzduch v prostorách, za to v zimě vzduch ohřívá. Klimatizace jsou založeny na principu ohřívání vzduchu, proto je elektrická energie využívaná pouze pro provoz klimatizace a ne k topení. Jedná se tak o šetrný a ekologický způsob vytápění. Klimatizace jsou schopné vám vytopit vnitřní prostor i v případě, že venku je až mínus dvacet stupňů.

Servis klimatizace

Proč Aldig?

Servisem klimatizací to nekončí, společnost je zákazníkům k dispozici a postará se o jejich potřeby. Navrhnou vám nabídku na míru s ohledem na vaše finanční možnosti. Poradí také s koupí klimatizací, ať už ji chcete do domu, bytu, kanceláře či obchodu. Postarají se tak o řešení celé zakázky. Jsou hrdým oficiálním partnerem autorizovaných distributorů klimatizací značek LG a Midea a Sinclair.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *