regál

Jak vybrat ten správný regál pro vaši prodejnu?

Vybavení každého obchodu začíná u regálů. Ty jsou jeho srdcem, prezentují nabízené zboží a starají se o jeho uskladnění. Jejich výběr vám může usnadnit pár následujících tipů a triků.

Nepodceňte nosnost regálu

V první řadě si musíte uvědomit, co by vaše regály do obchodu měly nabízet. Co na nich chcete skladovat. A samozřejmě v jakém množství. Zjistíte tak, jaké maximální zatížení potřebujete, a který materiál pro vás bude tím nejvhodnějším. Regály se vyrábí z plastu, kovu, mohou být lakované i pozinkované. Regálové systémy do obchodu, které jsou často umístěné ve skladech, si rozumí s kovem. Jeho hlavní předností je totiž nosnost. Naopak plastové regály toho unesou méně, na druhou stranu jsou praktické díky snadné údržbě a především variabilnosti. K rozhodování vám přispěje i znalost prostředí, ve kterém se bude regál nacházet (teplotní podmínky, vlhkost).

Jak regály v prodejně rozmístit?

Neméně důležitý otazník představuje velikost prostoru, který máte k dispozici, a jeho uspořádání. Podle toho si volíte výšku, šířku a hloubku regálu, a také jeho typ. Existují gondolové, které nabízejí přístup z obou stran, a nejčastěji se tak nachází uprostřed prodejny v otevřeném prostoru, nebo rámové regály, jež pojmou velké množství zboží. Poslední možností jsou přístěnné regály, vynikající svojí univerzálností. Dostupné jsou v různých velikostech, a tím, že je jednoduše přirazíte ke zdi, nemusíte příliš složitě řešit využití prostoru. Pokud si nevíte rady, jak umístit regály po vaší prodejně, navštivte www.l-ltrade.cz, kde vám rádi poradí.

Nechte si sestavit regály na míru

Prodejní regály mají oproti těm, které jsou specializované například pro umístění ve skladu, svá specifika. Roli zde hraje i estetika, zákazník totiž vybírá očima, a i sebelepší produkt s krásným a poutavým obalem může zkazit nevzhledný regál. Pokud si z nabídky společnosti L.L. TRADE nevyberete takový regál, který by odpovídal vašim představám, zažádejte o návrh na míru. A to jak z hlediska velikosti, tak designu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *