vinylové_podlahy_PR

Vinylové podlahy jsou moderní a odolné. Pořídit si je můžete i vy

Váháte, jaká podlaha bude pro váš dům, byt nebo kancelář ta pravá? Toužíte po opravdové kvalitě a zároveň si chcete zajistit bezproblémovou údržbu. Zvolíte-li vinylovou podlahu, rozhodně vás nezklame. A její pokládka je navíc snadná a rychlá.

V široké škále designů najdete ten pravý pro moderní i klasický interiér

Vinylové podlahy jsou dnes na trhu zcela zaslouženě jedničkou. Jsou dostupné v nepřeberné řadě variant, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať preferujete moderní a jednoduchý styl, výrazné barvy nebo klasiku, rozhodně najdete ten pravý design. Vinylové podlahy se vyrábějí jak jednobarevné, tak i s rozmanitými vzory. Navíc dokáží skvěle imitovat i dřevo, korek, keramickou dlažbu či kámen. Milujete-li dřevěné parkety a rádi byste je nainstalovali do své restaurace, ale bojíte se jejich rychlého opotřebení, nabízí se řešení v podobě vinylu. A podobně je tomu i v případě kuchyní, domovních chodeb či koupelen, kde se ve spárách mezi klasickou dlažbou hustě usazují nečistoty.

Vysoká odolnost a snadná údržba vinylové podlahy ušetří čas i peníze

Díky vysoké odolnosti jsou vinylové podlahy opravdu dlouhodobým řešením i v hojně zatěžovaných prostorách. A jejich údržba zabere jen minimum času; stačí zamést nebo setřít nečistoty a jsou zase jako nové. Jsou proto vhodné pro alergiky a lidi s respiračními problémy.

Velkou výhodou je snížení nákladů na vytápění i hlučnosti

Vinylová podlaha dokáže skvěle tlumit hluk. Sousedy v patře pod vámi již nebudou rušit vaše kroky ani dovádění dětí. A kvalitní tepelná izolace zase zajistí příjemné prostředí za každého počasí.

Chcete si pořídit vinylovou podlahu?

Navštivte stránky www.fabryfloors.cz. Pokládka vinylových podlah může vypadat snadně, avšak doporučujeme tuto činnost svěřit do rukou odborníků. Ve vzorkové prodejně najdete kvalitní lepené vinylové dílce, samolepicí i zámkové vinylové podlahy, navíc firma zajišťuje pokládku vinylových podlah. A cena pokládky vinylové podlahy je opravdu příznivá. Profesionální pokládka vinylové podlahy na klíč od firmy FABRY FLOORS S.R.O. je rychlá a zajistí vám naprostý komfort.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *