neodymove_magnety_PR2

Silné magnety jako skvělý pomocník do Vaší domácnosti

Magnety jsou součástí našeho každodenního života. Nalezneme je v elektronice, kreditních kartách, elektromotorech či v ledničkách. Poradíme Vám, jak takový magnet může posloužit jako pomocník ve Vaší domácnosti a kde magnety různých druhů a velikostí seženete. 

Různé druhy a tvary magnetů dostupné na jednom místě

Pokud chcete vsadit na nákup kvalitních a silných magnetů, návštěva domácích potřeb Vám určitě nepostačí. Vyberte si ze široké nabídky společnosti ABC MAGNET s.r.o. Praha, která se zabývá prodejem magnetů a magnetických výrobků a s výběrem Vám poradí. V jejich nabídce naleznete různě silné magnety v několika odlišných tvarech nebo si můžete nechat vyrobit magnety na zakázku.

Neodymový magnet jako západka na balkonové dveře

Určitě se Vám již stalo, že Vaše návštěva nebo dokonce Vy sami jste si šli na balkon zapálit cigaretu a nezavřeli přitom balkonové dveře. Na zavírání těchto dveří se často zapomíná nebo dokonce nejsou uzpůsobené k zavírání zvenku. K vyřešení problému Vám postačí silné neodymové či feritové magnety, které poslouží jako západka na dveře. Výhodou vlastní instalace je fakt, že si můžete zvolit jakkoliv silný magnet jakékoliv velikosti. Potřebovat budete jeden magnet k umístění na lištu a jeden na montáž ke dveřím. Se šroubovákem a pár šrouby budete mít za chvíli hotovo. 

Silné magnety nahradí držáky po celé domácnosti

Máte rádi v domácnosti přehled a pořádek a neradi necháváte věci neorganizovaně povalovat po domě? Vyrobte si vlastní držáky na předměty s pomocí neodymových magnetů, které patří k nejsilnějším magnetům vůbec. V koupelně můžete magnet využít k uložení drobných kovových předmětů jako jsou sponky, nůžky, pinzety nebo pilník na nehty. Stačí magnet požadované velikosti nalepit na vnitřní stranu dvířek od skříňky. V kuchyni si s jednoduchým magnetem vykouzlíte držák na nože, v předsíni zase držák na klíče.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *