Rohová kuchyně_gabon_cz

Rohová kuchyň nabízí mnoho výhod

Řešíte právě zařizování nového bydlení a nevíte, jakou vybrat kuchyň? Jestliže bojujete s nedostatkem prostoru, vaše řešení může spočívat právě v koupi rohové kuchyně.

Do malých bytů ideální řešení

Kuchyně bývá obvykle místem, kde lidé řeší téměř každý centimetr volného prostoru, protože jen málokdy se poštěstí mít byt obrovských rozměrů. Nejedná se však o důvod, proč věšet hlavu, jelikož i v malém interiéru je možné fungovat úplně stejně, jako když máte k dispozici rozsáhlý prostor. Fígl spočívá v efektivním využití dispozic místnosti a v tom, jak bude následně rozvržena kuchyňská linka.

V případě, že máte možnost využít kout, kam se hodí rohová kuchyňská linka, máte prakticky vyhráno. Do prostoru v rohu se perfektně hodí dřez. Po obou stranách tak získáte dostatek pracovní plochy. Místo, které se nachází pod dřezem, lze zase využít k umístění odpadkového koše. Díky tomu se vyhnete nevzhlednému umístění koše volně vedle kuchyňské linky. Dřez se tak může stát jakýmsi oddělením plochy, kde se budou pokrmy připravovat, a kde bude docházet k jejich tepelné úpravě.

 

Nebojte se vrstvení do výšky

Aby byl prostor rohové kuchyně využit opravdu na maximum, je třeba zapojit fantazii a nebát se pustit například do vrstvení jednotlivých segmentů a spotřebičů na sebe. Taktéž nemusí zůstat holé ani stěny. Zvláště u hodně malých kuchyní jsou super pomocníkem různé poličky, které kuchyňskou linku doplní, a navíc takto vyskládané suroviny ve sklenicích působí jako vkusná dekorace.

Jestliže si s kuchyní vůbec nevíte rady, neváhejte se svěřit do rukou odborníků. Společnost Gabon se touto problematikou zabývá už od roku 1992. Stačí pouze kontaktovat personál a nechat si vypracovat návrh kuchyně. Firma má ke všemu speciální panelákový program, takže ani zde by rohová kuchyň neměla činit žádný problém. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *