rekonstrukce podlahy

Řešíte sportovní podlahy? Nabízí je plzeňské PARKETCENTRUM

Nevíte, co s vaší podlahou na sportovišti? S renovací, rekonstrukcí, ale i se zcela novou sportovní podlahou vám pomůže plzeňské PARKETCENTRUM. Firma realizuje podlahy pro školy, tělocvičny, městská sportoviště, soukromé sportoviště i sportovní kluby. Podlahy jsou vhodné do tělocvičen i tanečních sálů.

Po čase sportovní podlaha doslouží a laik neumí posoudit, jestli je již čas na její celkovou výměnu, nebo jde podlahu ještě zrekonstruovat do bezproblémově funkčního stavu. PARKETCENTRUM podlahy nejen prodává a pokládá nové, ale pomůže vám i ve vašem rozhodování a provede celkovou rekonstrukci sportovní podlahy.Firma je schopna nahradit pouze vrchní palubovku s ponecháním stávajícího roštu, nebo vyměnit i pružný rošt a zrealizovat tak rekonstrukci komplexní.

PARKETCENTRUM prodává nové sportovní podlahy od několika značek

Ve většině případů se jedná o dřevěné podlahy. Firma nabízí kvalitní podlahy Junckers, masivní podlahy lepené na beton a masivní parkety na roštu Elastic. Možná je též pokládka povrchů z moderních PVC krytin.

Firma navrhuje podlahy přesně na míru každého sportoviště, tělocvičny či tanečního sálu. Správný výběr podlahy ovlivňuje to, jak se na dané podlaze ten který sport realizuje, zdali je bezpečným pro hráče a umožňuje jim zdravý pohyb bez rizika poškození pohybového aparátu či kloubů. V PARKETCENTRUM mají know how na to, aby pro každý typ sportu či způsob využití navrhli nejvhodnější podlahu. Správné odpružení podlahy ovlivňuje například správné odskočení míče i zmírňuje případná zranění při pádu.

Sportovní podlahy Junckers

Skvělou volbou pro školní tělocvičny, profesionální a též rekreační sportoviště jsou podlahy Junckers. Reference i podrobnosti o těchto podlahách najdete na webových stránkách společnosti www.parketcentrum.cz. Jde o kompletní podlahový systém, který zahrnuje rošt, samotný povrch podlahy i veškeré příslušenství pro dokonalou sportovní podlahu.

Junckers podlahy lze využívat nejen pro zcela nové podlahy pro tělocvičny, ale i jako téměř univerzální podlahy pro rekonstrukci starých sportovních povrchů. V sortimentu Junckers jsou podlahy s jednoduchými rošty i velice sofistikované podlahy na dvojitých roštech s vyrovnávacími klínky.

Povrch Junckers podlah tvoří obvykle masivní jasanová palubová deska, a to ve výšce až do 22 cm. Takto masivní podlaha s dobrou povrchovou úpravou je trvanlivá, s extra dlouhou životností, připravena na možnou renovaci i po létech používání. Podlahy Junckers jsou velice univerzální, extrémně kvalitní a schválené i pro profesionální soutěže FIBA.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *