stehovani-firem_PR_podrazil

Přenechejte stěhování kanceláří prověřené firmě a hoďte starosti za hlavu

Stěhování kanceláří představuje velmi zdlouhavý a náročný proces. Čím větší firma jste, tím složitější je vše přestěhovat, neztratit ve věcech přehled nebo něco nerozbít. Přenechejte všechny tyto starosti stěhovací firmě Podrazil a těšte se na rychlé, bezpečné a efektivní přestěhování celé Vaší firmy!

Se stěhováním kanceláří si většinou sami neporadíte

Pro přestěhování veškerého Vašeho nábytku, příslušenství a dalších věcí je potřeba mít k dispozici dostatečné množství vybavení, krabic, obalů a fólií. Stěhování Podrazil disponuje širokému vozovému parku s potřebným vybavením. Váš firemní majetek bezpečně zabalí, přestěhuje do nového prostoru a následně vybalí. Součástí jejich služeb je rovněž demontáž i montáž nábytku. Nejenže tak ušetříte čas, který byste věnovali balení a převozu věcí, ale Vaše firma může být přestěhována v tom nejrychlejším možném čase, jelikož Stěhování Podrazil funguje nonstop! Nemusíte tak mít obavy, že by se chod ve Vaší společnosti významně zastavil. 

 

Ověřená stěhovací firma Podrazil s dlouholetými zkušenostmi 

Jakožto kancelářská firma jistě vlastníte mnoho šanonů s dokumenty, které mohou mít pro Vaší firmu existenční význam a hodnotu. Stěhování Podrazil proto klade velký důraz na stěhování dokumentů, aby nedošlo k jakémukoliv poničení nebo ztrátě. Navíc máte celé stěhování připojištěné do 10 000 000 Kč se samozřejmostí případného připojištění. Pro Vaši jistotu a bezpečí je celý průběh stěhování kanceláří důkladně monitorován. Za konci celého procesu jako důkaz záruky dostanete do ruky předávací protokol. O důvěryhodnosti firmy se můžete přesvědčit díky jejich dlouholetým zkušenostem, jelikož se o bezpečný přesun majetku klientů stará od roku 1991. Důkazem spojených zákazníků jsou rovněž tisíce kladných recenzí od klientů, kteří tvoří ten nejvíc autentický obrázek o firmě. 

stehovani-dokumentu_PR_podrazil

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *