Umístění fotovoltaiky

Přečkejte energetickou krizi díky fotovoltaice na Vaší střeše!

Nejistě sledujete, jak si účty za elektřinu ukusují více a více z Vaší výplaty a obáváte se, že jestli to takhle půjde dál, zasáhne to vážně do Vašeho rozpočtu? Bojíte se, že budete muset snížit svůj životní standard? Díky fotovoltaice na střeše se nebudete muset rostoucích cen energií obávat! Snižte svou závislost na dodávkách energií a jejím cenovým výkyvům!

Chytrý systém, se kterým využijete získanou energii naplno

Fotovoltaiku v domě ovšem netvoří jen solární panely na střeše. Je důležité, aby byla vyrobená energie využita. Díky chytrému systému Alpha Storion, který nabízí společnost Funkční domy s. r .o., bude o Vaší energii postaráno. Co nevyužijete okamžitě bude ukládáno do baterií, díky kterým budete moci Vaši fotovoltaickou energii využívat i večer po západu slunce. Systém Alpha Storion je navíc k bateriím mimořádně šetrný a zajistí, aby byla jejich životnost co nejdelší.

Fotovoltaické baterie
Zdroj: funkcnidomy.cz

Investice, která se vyplatí

Pořizovací cena fotovoltaiky možná na první pohled vypadá děsivě. Solární panely a celý fotovoltaický systém ovšem představují dlouhodobou investici na mnoho let. Pokud si pořídíte kvalitní panely, které časem nedegradují tolik jako ty nejlevnější, po pár letech se plně proplatí a mnoho dalších let Vám budou věrně sloužit.

Získejte příspěvek pomocí dotačního programu

Díky státnímu dotačnímu programu Nová zelená úsporám se navíc nemusíte obávat, že je pro Vás pořízení fotovoltaické elektrárny na střechu příliš nákladné. Můžete získat příspěvek až do 50 % nákladů na pořízení fotovoltaiky nebo do výše 205 000 Kč. Pořízení fotovoltaické elektrárny na Vaší střechu tak nebylo nikdy lehčí. Bojíte se, že dotace znamená ještě více běhání po úřadech? Nechte to na nás! Sami Vám vyřídíme posudek, připravíme žádosti, navrhneme dokumentaci a připravíme revizní zprávu. 
Nenechte se zaskočit stoupajícími cenami elektřiny. Pokud máte nějaké další dotazy ohledně fotovoltaiky na střechu, solárních panelů a dalších, neváhejte nás kontaktovat!

Fotovoltaika na střechu domu
Zdroj: funkcnidomy.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *