zastřešení_bazénu

Nový bazén v zimě? Jedině v zimě! Hned se dozvíte, proč

Zvažujete koupi nového bazénu? Pořiďte si ho teď v zimě. Vyjde vás mnohem levněji než v letní sezoně. 
Letní měsíce se ve střední Evropě pěkně oteplují. Z někdejšího luxusu v podobě vlastního bazénu se tak stává nezbytnost. A věřte, že pouhý pohled byť na zasněžený bazén vám bude připomínat, že i chladným dnům jednoho dne bude konec a vystřídají je dny plné slunce.

Aby vás bazén jen těšil

Výběru svého nového bazénu ovšem věnujte náležitou pozornost. Jedině kvalitní bazén vás totiž bude těšit a ne děsit. Péče o vodu si přeci jen žádá své a i volbou správného modelu si ji značně ulehčíte.

Nadzemní, nebo zapuštěný?

Je-li v hledáčku vašeho zájmu skutečně kvalitní bazén, jež vám bude sloužit dlouhá léta, zaměřte svou pozornost na bazény zapuštěné. Kvalitní a přitom cenově dostupné plastové zapuštěné bazény, kterým se také říká bazény do země, najdete například v nabídce české společnosti Rentmil, s.r.o. (www.rentmil.cz). Ta ovšem není pouhým prodejcem, ale přímo výrobcem velmi kvalitních plastových bazénů, jež její výrobní linku opouštějí už od roku 2002.

Cenově dostupné plastové bazény

V nabídce společnosti najdete bazény různých cenových kategorií od těch nejlevnějších po ty nejdražší, stanou se ozdobou exteriéru těch nejluxusnějších rezidencí. Vybírat můžete mezi cenově dostupnými typovými bazény různých délek, barev a dezénů. Nejmenší obdélníkový bazén o rozměru 4 × 2 metry vás přitom přijde na necelých 21 tisíc korun! Ještě levnější jsou bazény kruhové.

Bazén na klíč

Nevybrali jste si žádný z typových bazénů? Nechte si vyrobit bazén na klíč, jež bude splňovat veškeré vaše požadavky. Bazén v tomto případě bude zaměřen, vyroben, dovezen a zprovozněn. Na vás bude jen do něj skočit.

Kompletní bazénové služby

Součástí dodávky samozřejmě je i veškeré bazénové příslušenství nezbytné pro bezproblémový provoz bazénu. Počítat ale můžete i s profesionální radou, ať se již týká výběru správného místa na zahradě, technických záležitostí či správné úpravy vody. O tu totiž v následné péči o bazén jde především. Společnost navíc svým klientům nabízí i servis v podobě zazimování a jarního zprovoznění bazénu. Zkrátka se maximálně snaží ušetřit vás od všech starostí a nadělit vám jen samé radosti. Obzvláště v parných letních dnech, o kterých si momentálně můžeme jen nechat zdát. Ale nebojte, ony se brzy dostaví.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *