fenix_ntm

Nanotechnologie pro praktický život

Povrchové materiály používané v interiéru toho umí hodně. Výrobci ale stále hledají nové způsoby, jak poskytnout produkt, jenž by nabízel maximální uživatelský komfort. Takovou novinkou je i povrchový materiál Fenix Ntm.

Italský design už jen toto slovní spojení je synomymem pro jedinečnost vzhledu. Výrobky jsou nejenom krásné na pohled a kvalitní, ale také vysoce praktické. Jedním z nich je i produkt italské firmy Arpa Industriale.

Téměř nezničitelný

Povrchový materiál Fenix Ntm se vyrábí v procesu tepelné laminace při vysokém tlaku a s přihlédnutím k jedinečným vlastnostem je možné použít ho na vertikální i horizontální plochy. Vnější plášť Fenix Ntm byl vyvinut s použitím nanotechnologie a jeho dekor vzniká díky nejnovější generaci pryskyřic vyvinutých v laboratořích Arpa Industriale. Díky nízké světelné odrazivosti se vyznačuje extrémně matným povrchem. Nanotechnologie plně omezuje zanechávání otisků prstů. Povrch je velmi příjemný až měkký na dotek. Jakékoli povrchové škrábance Fenix Ntm je možné působením tepla dokonale zcelit a obnovit.

Do kuchyně i obýváku

Fenix Ntm se dá použít prakticky na jakýkoli nábytek. Z hlediska soukromých interiérů ho najdete v kuchyni, uplatní se i jako nábytek v ostatních místnostech, vyniká v koupelně. Je vhodný pro kancelářský či nemocniční nábytek, jako hotelové vybavení. Lze ho použít na různé kuchyňské nebo stolní desky, tabulky jakéhokoli charakteru. Vyrábějí se z něj klasické interiérové nebo posuvné dveře.

fenix_ntm

Výjimečně odolný

Materiál Fenix Ntm je odolný proti poškrábání má vylepšené antibakteriální vlastnosti a odolává plísním. Hydrofobní povrch odolává vodě, nezdolají ho ani vysoké teploty a je rozměrově stabilní. Je stálobarevný a ani vlivem dopadu slunečních paprsků nemění barvu. Na první pohled zaujme intenzitou a hloubkou barev. Pokud na něj položíte horkou nádobu bez podložky, nic se nestane, velmi dobře odolává vysokým teplotám. Vydrží i pád těžkého předmětu bez prasknutí a škrábanců. Materiál je samonosný (pro 10mm a 12mm desky) a má antistatický povrch. Naprosto jednoduchá je i péče. Setřete ho vlhkým hadříkem a je hotovo. Povrch odolá, i když použijete agresivnější úklidové prostředky. Prodejce těchto technologií VEŠO-LAMINART s.r.o.

Autor: Michaela Slavínská

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *