Dřevobis D&S_podlaha

Multifunkční využití dřeva v interiéru i exteriéru

Zařizujete si bydlení a podlehli jste kouzlu voňavého a trvalého dřeva? Tento přírodní materiál je nejen krásný na pohled, ale má také skvělé vlastnosti. Reguluje vzdušnou vlhkost v místnostech nebo pohlcuje škodliviny. Jeho využití je rovněž multifunkční, jelikož jej můžete použít jako podlahovou krytinu, obklad nebo jako plnohodnotný stavební materiál.

Společnost Dřevobis D&S – specialista na materiál ze dřeva všeho druhu

Pokud hledáte opravdového specialistu na veškerý sortiment ze dřeva, navštivte stránky společnosti Dřevobis D&S. Firma funguje již od roku 1993 a to jak pro velkoodběratele, tak pro malé spotřebitele. V jejich sortimentu naleznete výběr od deskového materiálu přes parapety až po tmely a nátěrové hmoty. Při výběru Vás jistě překvapí obrovská škála možností rozměrů, šíře či barvy dřevěného materiálu.

Laminátové desky jako nejpoužívanější materiál ze dřeva

Mezi nejpoužívanější a nejlevnější materiál ze dřeva se řadí laminátové desky. Jedná se o dřevotřískovou desku polepenou dekoračním laminovaným papírem. Proto jej lze pořídit v různých dekorech imitující dřevo nebo kámen. K jeho přednostem patří snadná údržba, skvělé mechanické vlastnosti i jednoduchá opracovatelnost. Tento všestranný materiál tak můžete využít v kuchyňských prostorách, předsíních či obývacích místnostech.

Podlahové a obkladové palubky na jednom místě

Do mnoha koutů domova můžete zakomponovat palubky, ať již podlahové nebo obkladové. Obkladové palubky mají narozdíl od těch podlahových menší šířku a nesplňují nijak vysoké nároky na zatížení. Pokud si nejste jisti s výběrem palubek, sáhněte po univerzálním smrkovém dřevu. Tento druh dřeva se hodí jak na podlahu, tak jako obklad stěn nebo jiných povrchů. Do exteriéru použijte modřínové dřevo, které je typické svou odolností. Pro podlahový obklad se díky své tvrdosti nejvíce hodí palubky dubové.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *