Zlato investiční

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.
Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Ohromný potenciál pro mladé investory

Současná generace mladých dospělých je na tom s finanční gramotností mnohem lépe než jejich rodiče. Přesně proto se tito lidé zajímají o nejrůznější formy dlouhodobých investic, díky nimž si zajistí bohatější budoucnost. Proč byste měli do svého portfolia zařadit také zlato?

Investiční zlato se v posledních týdnech dostává na historická maxima. To však neznamená, že byste měli zbytečně čekat na další výrazný propad, který také nemusí přijít. Ba právě naopak.

Analytici mají jasno – v následujících dekádách vyletí ceny zlata o pořádný kus výše. Důvod? Na světě je ho jen omezené množství, ale poptávka velmi rychle roste. Používá se v mnoha oborech průmyslu, zdravotnictví, letectví, při výrobě šperků a podobně. Zároveň ho nakupují dokonce i celé státy a miliony investorů napříč celou planetou.

Zdaleka nejvyšší užitek přinese samozřejmě fyzické držení slitků/cihliček. Možná je to staromódní, ale také mnohem bezpečnější než akcie zlatých firem či internetové „držení zlata“.

Nevyhazujte peníze z okna

Žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V e-shopech i kamenných prodejnách tedy vidíte produkty, které k nám přijely ze zahraničí. Největší množství z nich pochází ze švýcarských rafinérií. Proč je to problém?

Kvůli dlouhému řetězci výrobců, dodavatelů, přepravců, obchodníků a podobně má totiž každý obchod jinak nastavenou marži. Naprosto stejný kus tedy pořídíte buď o 10 % levněji, nebo o 10 % dráž (někdy je rozpětí i vyšší).

Plánujete přikupovat zlato po následující desítky let? Pak vám takový rozdíl buď vydělá, či ušetří až stovky tisíc korun. Dávejte si tedy pozor na ceny, porovnávejte a věřte jen těm nejvýhodnějším. Jedině tak bude mít vaše investice opravdový smysl.

Zlaté slitky zlatemince.cz

Zdroj fotek: zlatemince.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *