GPS lokátor

Co je to GPS lokátor bez poplatku za SIM? Proč je výhodný?

V současném technologicky vyspělém světě se stále více lidí spoléhá na GPS sledování, ať už kvůli bezpečnosti vozidel, nebo jakéhokoliv jiného majetku. Většina GPS sledovacích systémů vyžaduje měsíční poplatky za SIM kartu a datové služby, ovšem existují i lokátory, u nichž takové poplatky odpadají. Jak to funguje? Jaké jsou jeho výhody?

GPS lokátor bez poplatku za SIM je zařízení umožňující sledovat polohu jakéhokoliv majetku, tedy automobilu, motorky, kola a podobně, aniž byste museli platit měsíční poplatek za SIM kartu.

GPS lokátor s dlouhou životností

Velké oblíbenosti se jednoznačně těší REXlink Battery Mini, což je GPS lokátor vyznačující se dvěma hlavními vlastnostmi. Baterie vydrží bezmála pět let, a navíc je zařízení vskutku kompaktní, přičemž rozměry činí 47 × 42 mm. Slouží především pro skryté sledování vozidel, což oceníte v případě krádeže.

Zařízení je vhodnou volbou pro veterány, protože má v sobě funkci upozornění na neautorizovaný pohyb. REXlink Battery Mini je rovněž vynikajícím řešením pro sledování malých strojů, ať už se jedná o sekačky na trávu, nebo malé traktory. S miniaturním lokátorem jsou možnosti takřka neomezené.

Baterie vydrží dlouhá léta

Co se týče životnosti baterie, REXlink Battery Mini může pracovat až 5 let při zasílání jedné polohy denně. V nouzových situacích, jako je krádež, je možné zapnout intenzivní sledovací režim, a potom lokátor zasílá polohu každou minutu. Počítejte s tím, že když bude nezbytné baterii vyměnit, musíte navštívit autorizovaný servis, sami to neuděláte

Pokud hledáte efektivní způsob, jak sledovat svůj majetek bez neustálých měsíčních poplatků, mohl by být GPS lokátor bez poplatku za SIM ideální volbou i pro vás. Tak neváhejte a podívejte se na stránku REX.eu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *