cisteni-sedacek_praha

Čištění sedaček v Praze

Pokud už vaše pohovka nebo koberec dávno nemají zářivé barvy a volají po očistě, vyzkoušejte firmu, která provádí profesionální čištění koberců, čalouněných i kožených sedaček a sedacích souprav v Praze a okolí. Službu lze objednat pro domácnosti, firmy, školy, školky, sportovní areály, banky i úřady. 

Čištění čalouněné sedací soupravy

Neváhejte si objednat profesionální čištění čalouněných i kožených sedaček a sedacích souprav v Praze. Metoda mokrého procesu hloubkového čištění extraktorovým způsobem za použití speciálního čistícího stroje vyčistí sedací soupravy, křesla, taburety, sedací vaky, postele i matrace. Plocha se čistí tlakem vody s ekologickým čisticím prostředkem a pak odsaje. Pomocí turbo hlavice s rotačním kartáčem se odstraní i chlupy zvířecích mazlíčků. 

Zbavte se nečistot, plísní i roztočů

Vysoce účinné, ekologické a šetrné čisticí prostředky zamezují tvorbě plísní, zbaví plochy nečistot, skvrn, prachu, roztočů i pachu. Pro alergiky je v nabídce čištění s 95 % účinností odstranění roztočů a alergenů. Sedací souprava vyschne za 6 hodin. Záleží vždy na typu látky, znečištění i klimatických podmínkách v místnosti. Využít můžete i impregnaci čalounění sedaček proti zašpinění. 

Čištění kožených sedaček

Čištění kožených sedaček vyžaduje znalost druhů kůže a šetrnou techniku čištění, aby nedošlo k porušení povrchu kůže. Čistí se speciálními atestovanými přípravky s neutralizačním oplachem a celoplošnou impregnací pro prodloužení životnosti sedací soupravy. Můžete se také podívat, jak se čistí koberec

Mokré i suché čištění koberců

Speciální čisticí stroj pro extraktorové čištění do koberce pod tlakem vstřikuje vodu s čisticím prostředkem a pak odsaje. V kombinaci s kotoučovým strojem a rotačním kartáčem se koberec zbaví nečistot, oživí se barvy a odstraní pach. Při aplikaci speciálního roztoku se zbavíte až 95 % roztočů. Suché čištění za pomoci speciální chemie je levnější, méně náročné na čas a vhodné i na čalounění. Firma Boček čištění sedaček a koberců v Praze má vyškolený personál a je tady i pro vás.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *