bazén na zahradu

Chcete přežít úmorná vedra na zahradě? Pořiďte si pořádný bazén za pěknou cenu

Pokud se podíváte na statistiky průměrných letních teplot v naší zemi, ihned vám dojde, že rok od roku se potýkáme se stále většími vedry. Ačkoliv je sluneční záření v malé míře příjemné, jeho dlouhodobé působení není nic hezkého. Přesně proto se vám bude hodit adekvátní ochrana v podobě nenáročného bazénu. Jaký typ se vyplatí?

Zlatá střední cesta

Rovnou zapomeňte jak na nejlevnější nafukovací bazénky, tak i na předražené zapuštěné varianty. První možnost je vhodná leda pro malé děti a velmi snadno se poškodí, zatímco druhá vyžaduje stavění, dlouhé týdny práce a vysoké investice. Naštěstí existuje i něco mezi. O co se jedná?

Odpovědí je zahradní bazén, jehož základem je odolná trubková konstrukce se zavěšenou folií. Tělo těchto typů je většinou vyrobené z odolného PVC, které si hravě poradí s dováděním celé rodiny. A složení? Stačí vám přibližně dvacet minut a rovnou můžete skočit do příjemné vody. Velkým lákadlem je i samotná cena. Podíváte-li se například do prostředí oblíbeného e-shopu Avenberg, zjistíte, že stojí okolo pouhých tří tisíc korun.

Bazén planet Pool ocelový

Nezapomeňte na příslušenství

Když už budete v tom, nenechte si ujít ani různé bazénové příslušenství, jako jsou bezpečnostní schůdky, čisticí souprava nebo filtrační kuličky. Náročnější majitelé zahrad často vyhledávají i solární ohřev bazénu, přičemž je zajímá i solární sprcha. Tyto moderní vychytávky fungují na základě malých fotovoltaických panelů, jež snadno připojíte ke sprše či bazénu.

Ať už sháníte jakýkoliv produkt pro letní radovánky, nenechte si ujít pestrou nabídku zmíněného online obchodu. Dočkáte se totiž nejnižších cen na trhu, stejně jako častých slevových akcí. To platí jak pro bazény, tak i křesla, plynové a klasické grily, stoly nebo udírny.

Solární ohřev

Zdroj: avenberg.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *