čisticí_kartáč

4 praktické rady k úklidu od profesionální úklidové firmy

Životní prostředí je v současné době neustále zatěžováno mnoha chemikáliemi. Pokud chcete trochu přispět, nemusíte uklízet za pomoci chemických přípravků a začít používat šetrné postupy a prostředky. Uklízení bude i tak efektivní a vy budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco navíc pro zdravější prostředí, ve kterém žijete. 

Úklid domácností firem od profesionálů

Podnikatelé, firmy, ale i domácnosti potřebují mít kolem sebe čisté prostředí. Úklid prostor může být pro mnoho z nás dost náročný, proto je dobré zvolit úklidovou firmu, která má k dispozici moderní technologii a ekologické čisticí prostředky. Stačí se dohodnout na rozsahu prací a domluvit se na času úklidu. Pak se nemusíte zajímat o zaměstnance na úklid, shánět vybavení a úklidové pomůcky. 

Zkuste zapojit páru

Čištění párou pomocí parního čističe je vysoce efektivní. Pára se dovede postarat o odstraňování i těch nejhorších nečistot a umí likvidovat choroboplodné škůdce. Předejdete tak šíření parazitů. Nepotřebujete žádné saponáty a dezinfekci, stačí vám čistá voda a trochu elektrické energie. Při čištění šetříte čištěné materiály a nevystavujete je působení agresivních prostředků.

Ekologické čisticí prostředky

Úklid nájemních bytů, domácností, pracovišť, komercí, nemocnic, klinik, laboratoří, ordinací a veřejných budov je náročný a má svá pravidla. Využít lze účinné a současně ekologické čistící přípravky. Efektivita úklidu je přitom vysoká, lidské zdraví je ochráněno a úklid je šetrný i k přírodě. Při výběru čisticích prostředků volte třeba výrobky označené evropskou ekoznačkou „The Flower“ nebo „Ekologicky šetrný výrobek“. Hodí se na pravidelný úklid domu i jiných prostor. 

Mezinárodní certifikáty ISO

Pokud chcete záruku, vybírejte firmy, které vlastní mezinárodní certifikáty ISO 9001 – systém managementu jakosti a ISO 14001 – environmentální management a snižování dopadů činnosti na životní prostředí. Tyto certifikace jsou totiž zárukou kvalitně odvedené práce s důrazem kladeným na ochranu životního prostředí. Společnost Ekologickyuklid.eu těmito certifikáty disponuje. Provádí úklid domu Brno, ale i v Praze, Bratislavě a přilehlých lokalitách a vždy nabízí vhodné individuální řešení. Má dlouhou historii, spoustu zkušeností i stálých klientů. Právě spokojení klienti jsou zárukou i vaší spokojenosti.  

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *