3D_obklady_interieru_PR

3D obklady do interiéru přispějí k zútulnění vaší domácnosti

Přemýšlíte o tom, jak by se dal vylepšit vzhled vašeho bytu tak, abyste se v něm cítili ještě útulněji, avšak případná renovace vás nestála zbytečně moc peněz? Zajímavým řešením je využití 3D obkladů.

Designový, ale zároveň praktický doplněk na stěny

Moderní 3D obklady jsou skvělým způsobem, jak nejen zkrášlit interiéry domova, ale zároveň je opticky zvětšit. Při volbě vhodného typu totiž dokážou malou místnost naoko zvětšit, působí pak mnohem vzdušněji. Právě proto je vhodné jejich umístění třeba na stěny malých bytů v panelových domech, stejně tak ale najdou bohaté uplatnění i ve větších bytech a rodinných domech majitelů, kteří mají jisté estetické cítění.

3D obklady ze dřeva najdou široké uplatnění

Velmi pěkně působí 3D dřevěné obklady. Zejména ty, jež se vyrábějí z masivního dubového dřeva. Přírodní materiál je vždy vhodným prvkem do domácností. Působí přirozeně, má svoji nezaměnitelnou vůni a přispívá k příjemné atmosféře. 3D obklady se dají použít v obývacím pokoji, a to třeba jen na jednu stěnu místnosti, která rázem zvýrazní celý prostor. Populární jsou ale i obklady za kuchyňskou linku. Díky nim nedochází ke znečištění stěny při přípravě jídel, obklady se totiž dají poměrně snadno udržovat v čistotě, stačí jen jejich občasné přetření mokrým hadříkem s neagresivním čistícím přípravkem. Stejně tak se dají pořídit obklady do koupelny, které jsou speciálně uzpůsobené této místnosti, protože dokážou dobře odolávat zvýšené vlhkosti, což je pro koupelny typickým jevem.

Kde si objednat 3D obklady do domácnosti?

3D obklad do interiéru se dá pořídit v takřka nepřeberném množství barevných a tvarových variant. Širokou škálu produktů naleznete na webových stránkách www.3d-obklady.cz, kterou provozuje společnost 3D dřevěné obklady Jiří Horák. Firma se specializuje zejména na dřevěné obklady jako řešení pro interiéry rodinných domů a bytů.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *