Při výběru plastových oken si všímejte profilů, kování i typů zasklení!

Kvalitní plastová okna nejenom skvěle tepelně i zvukově izolují, ale také jsou i bezpečná. Některé modely je dokonce možné vybavit speciální úpravou proti vloupání.

Všemi výše zmíněnými vlastnostmi disponují plastová okna z portfolia renomovaného plzeňského výrobce plastových dveří a oken, společnosti PGOkno (na internetu hledejte pod odkazem plastová okna Plzeň). Ta při výrobě používá ty nejkvalitnější komponenty v podobě špičkových profilů, skel i kování. Výsledkem jsou okna splňující ty nejpřísnější nároky nízkoenergetických i pasivních domů.

Zaměřeno na okenní systém

Při výběru plastových oken zaměřte svou pozornost na okenní systém. Jedním z nejmodernějších a nejkvalitnějších v současné době jednoznačně je Kömmerling 76, který interiér vašeho domu či bytu ochrání proti vloupání, nadměrnému hluku a k tomu vám i ušetří energie.

Dorazový a středový

V nabídce společnosti PGOkno jsou hned dvě možnosti řešení s tímto systémem, a to dorazový s dvojsklem (řešení Standard) a středový s trojsklem (řešení Nejlepší poměr cena/výkon). Obě varianty lze doporučit do do nízkoenergetických domů i běžných bytových nebo administrativních staveb se stavební hloubkou 76 mm.

Okna s dvojskly či trojskly?

Při odpovědi na otázku, zda do objektu použít okna s dvojskly či trojskly, vycházejte z typu a stáří objektu, pro nějž jsou nová okna určena. Zatímco u většiny rekonstrukcí se musíte spokojit se zasklením dvojitým, u novostaveb přichází v úvahu zasklení trojité. To je možné i v kombinaci nového systému Kömmerling 88 MD (TOP řešení), jenž byl speciálně vyvinut pro novostavby.

Odolné plastové dveře

V nabídce společnosti PGOkno však najdete i kvalitní plastové dveře (na internetu hledejte pod odkazem plastové dveře Plzeň). Ty se vyrábějí z masivních profilů vyztužených profily pozinkovanými. Na výběr máte také několik typů výplní – klasických, moderních, HPL a skládacích. Více informací o plastových oknech a dveřích hledejte přímo na stránkách www.pgokno.cz.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *