fotovoltaika_gottwald_cz_PR

Fotovoltaika na klíč

Zaujala vás fotovoltaika a nejste si jistí, kolik vás to bude stát času, práce a financí? Zkuste využít služeb společnosti, která vám zařídí fotovoltaiku na klíč. Dostanete komplexní řešení fotovoltaické elektrárny bez starostí a zařizování. Se službou na klíč, získáte partnera, který vám pomůže případné potíže a požadavky vždy vyřešit.

Fotovoltaika na klíč

Služba fotovoltaika na klíč zajišťuje celý proces zařizování fotovoltaické elektrárny od výběru až po instalaci. Součástí je i vyřízení žádosti o příspěvek z dotačního programu Nová zelená úsporám nebo záruční i pozáruční servis. Zkušená profesionální firma vám nabídne kvalitní, inovativní, spolehlivou a téměř bezúdržbovou fotovoltaickou elektrárnu. Fotovoltaika vám v tomto případě usnadní život a nebudete se potýkat s poruchami, nefunkčností a zařizováním oprav.

Fotovoltaika Gottwald

Nechte si vypracovat komplexní projekt, zahrnující výběr vhodné fotovoltaiky se zpracováním detailního návrhucenou, včetně zajištění komunikace s provozovateli distribučních soustav. Služba na klíč zahrnuje zajištění revizního protokolu, vyřízení dotací v programu Nová zelená úsporám, včetně zaškolení a vyřešení případných reklamací. Fotovoltaika na klíč je služba bez starostí. 

Fotovoltaika bez starostí

Cílem zajištění fotovoltaiky na klíč je to, aby klient neměl s výrobkem do budoucna žádné starosti. Společnost Alpha ESS nabízí spolehlivou fotovoltaiku Alpha Storion s propracovaným on-line monitorovacím systémem pro nepřetržitý monitoring celého systému zdarma 24 hodin denně po celý rok. Součástí je nahrávání softwarové aktualizace a firmwaru pro měnič i baterie. Zařízení proto optimálně pracuje a má velmi dlouhou životnost.

Kvalitní péče a bezchybný provoz

Kvalitní péče ze strany výrobce a dodavatele zajistí kvalitní funkčnost fotovoltaické elektrárny, čímž se předchází možným problémům a poruchám. Při výběru prodejce proto chtějte komplexní služby od A do Z. Pouhý prodej fotovoltaiky bez dalších služeb a servisu vás může do budoucna zahrnout spoustou nepříjemností. Služba fotovoltaika na klíč se dá po instalaci bezstarostně užívat se všemi klady a výhodami.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *