Chytré archivní regály rychle schovají i rychle najdou

Archivace se využívá v mnoha oblastech. V každé větší firmě se i dnes, v digitální době, pořád hromadí množství materiálů k archivaci. Archivují úřady i zdravotnická zařízení. Velice podobné regály nachází použití v knihovnách.

Kvalitní policové regály pro archivaci

Jako archivní regály se používají pevné a stabilní policové regály, mobilní regály i patrové regály. Jsou určeny pro archivaci dokumentů a jiných materiálů v různých šanonech, archivních boxech a krabicích. Hodí se samozřejmě též na ukládání knih a jiných svázaných dokumentů v pevných vazbách. Univerzální policové regály, jež se hodí nejen pro běžné sklady, prodejny či autoservisy, ale skvěle fungují i jako archivační regály. Jde o regály SUPER 123 a UNIRACK. Tyto regály splňují ty nejnáročnější požadavky – bývají odolné, s dlouhou životností a s vysokou nosností. Regály se dodávají se všemi potřebnými doplňky pro skladování i identifikaci. Svůj archivační regál si snadno navrhnete svépomocí pomocí online návrháře.

Moderní archivy pracují s mobilními regály

Mobilní policové regálové systémy umožňují využívat archivační sklad téměř na 100 % plochy. Police lze posouvat a používat vždy pouze jednu vytvořenou manipulační uličku. Regály se posouvají pomocí volantu po kolejích. Jde o oblíbené archivní regály pro dokumenty, knihy v depozitech, ale též pro nářadí a různé součástky. Mobilní archivační regály jsou praktické a taktéž velice bezpečné, v souladu s pravidly bezpečnosti práce.

Archivní policové patrové regály

Rovněž patrové regály umožňují skladovací plochu archivu využít co nejefektivněji. Policové patrové regály jsou dvoupodlažní až třípodlažní, s bezpečným schodištěm a se snadnou manipulací se zbožím. Skladovací prostory lze opatřit protiskluzovou podlahou, která dělá regálový systém ještě bezpečnějším.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *